دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۸

از تمامی هموطنان صمیمانه تقاضا می‌شود در روزهای گرم تابستان درخصوص مصرف بهینه آب و برق به‌ویژه در ساعت‌های اوج مصرف و همچنین…

از تمامی هموطنان صمیمانه تقاضا می‌شود در روزهای گرم تابستان درخصوص مصرف بهینه آب و برق به‌ویژه در ساعت‌های اوج مصرف و همچنین درباره استفاده مناسب و اقتصادی از وسایل سرمایشی اهتمام لازم را به عمل آورند.

به‌گزارش ایسنا، این بخش اصلی اطلاعیه ای است که در آن وزارت نیرو از همه مردم درخواست کرد تا به‌منظور تامین هرچه بهتر و پایدار خدمات آب و برق، نسبت به مصرف بهینه و صرفه‌جویی توجه بیشتری داشته باشند.

متن این اطلاعیه به‌شرح زیر است:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و قدردانی از همراهی هموطنان عزیز با خدمت‌گزاران خویش در صنعت آب و برق، با عنایت به آغاز فصل گرما و افزایش قابل‌توجه میانگین دمای هوا در روزهای گذشته، بهره‌برداری از منابع آب و انرژی برق به حداکثر مقدار ممکن رسیده و تمام همت و تلاش کارکنان وزرات نیرو بر تامین پایدار، مطمئن و کیفی آب و برق برای تمامی مشترکان در سراسر کشور و جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از افزایش حداکثری مصرف متمرکز شده است.

بدیهی است به ثمر نشستن این تلاش‌ها، افزون بر اقدام‌های مهندسی و فنی و به‌کارگیری تمام توان سخت‌افزاری، نیازمند همت و عنایت هموطنان عزیز در مصرف بهینه و اعمال شیوه‌های صحیح مصرف است که سبب کاهش فشار بر تاسیسات تامین و بهره‌برداری آب و برق شده و بر کیفیت و پایایی خدمات ارایه شده و بهره‌مندی شمار بیشتری از هموطنان از این خدمات خواهد افزود.

از این رو، از تمامی هموطنان صمیمانه تقاضا می‌شود در روزهای گرم تابستان درخصوص مصرف بهینه آب و برق به‌ویژه در ساعت‌های اوج مصرف و همچنین کنترل و صرفه‌جویی در مصارف آب و برق اهتمام لازم را به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *