سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار ایرنا دکتر محمدهادی ایمانیه در جمع اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشکده پزشکی گفت : دانشکده پزشکی به عنوان دانشکده…

به گزارش خبرنگار ایرنا دکتر محمدهادی ایمانیه در جمع اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشکده پزشکی گفت : دانشکده پزشکی به عنوان دانشکده ای مطرح در زمینه های مختلف از جمله آموزشی و پژوهشی در کشور و حتی حارج از کشور مطرح است.

وی اظهار داشت : بازنگری در دروس رشته های مختلف دانشگاه با توجه به نیاز اجتماع از اولویت های اصلی حوزه آموزشی دانشگاه با توجه به نیاز اجتماع از اولویت های اصلی حوزه آموزشی دانشگاه در سال جاری می باشد.

دکتر ایمانیه با اشاره به خدمات هشت ساله دکتر نجابت به عنوان رئیس دانشکده پزشکی شیراز ، از دکتر محمد باقر خسروی به دلیل پذیرش این مسوولیت قدردانی نمود و گفت : دکتر نجابت از این پس به عنوان سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه به ارایه خدمت ادامه خواهند داد .

وی همچنین با قدردانی از زحمات دکتر ثاقب به عنوان معاون آموزشی پیشین دانشگاه ، بیان کرد : این تغییر مسوولیت با توجه به درخواست ایشان با توجه به دلایل شخصی انجام شده که امیدواریم به عنوان قائم مقام معاونت آموزشی در آینده نیز از تجارب ایشان استفاده نماییم .

دکتر محمود نجابت ، رئیس سابق دانشکده پزشکی و سرپرست جدید معاونت آموزشی دانشگاه نیز اظهار داشت : بر اساس فرموده امام راحل (ره) باید به دانشگاه به عنوان یک کارخانه انسان سازی نگاه کنیم و همچنین با یادآوری شهدا همواره این درس را به یاد آوریم که عده ای برای انجام مسوولیت خود جانشان را داده اند و بر این اساس از مسوولیت و خدمت رسانی خسته نشویم.

دکتر محمدباقر خسروی نیز به عنوان سرپرست جدید دانشکده پزشکی گفت : توجه به وظایف ، اخلاق حرفه ای ، پاسخگویی و مسوولیت پذیری در تمامی حوزه ها ، برنامه ریزی برای ایجاد خلاقیت و نشاط بین دانشحویان ، ایجاد محیط آموزشی به گونه ای که کلیه اساتید و دانشجویان از امکانات دانشکده به شیوه مناسب بهره مند گردند و همچنین ارتقای امکانات دانشکده از اصول مورد توجه در ارایه خدمات بهتر می باشند.ک/2

677

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.