دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۶

اسپانيا که با دو شکست در جام جهاني ديگر هيچ اميدي در جام بيستم ندارد بايد در روز پاياني مرحه گروهي با استراليا…

اسپانيا که با دو شکست در جام جهاني ديگر هيچ اميدي در جام بيستم ندارد بايد در روز پاياني مرحه گروهي با استراليا ديدار کند.

به نقل از ايسنا، ويسنته دل بوسکه سرمربي تيم ملي اسپانيا در نشست خبري خود عنوان کرد سسک فابرگاس به اندازه کافي در تمرينات تلاش نمي کند. او در تمرينات آخر اين تيم از فابرگاس خواست تا تمرينات تيم ملي اسپانيا را ترک کند اما با دخالت بقيه بازيکنان فابرگاس در تمرينات لاروخا ماند.

سسک فابرگاس گفته بود که دل بوسکه به اندازه کافي به او فرصت نداده تا در جمع 11 بازيکن اصلي قرار بگيرد، او در بازي هاي قبل مدت کمي برابر هلند به ميدان آمد و در ديدار مقابل شيلي اصلا بازي نکرد.

اما دل بوسکه اعتقاد دارد فابرگاس به اندازه کافي به خودش فشار نمي آورد و براي همين اين اتفاق افتاده است.

سرمربي تيم ملي اسپانيا ادامه داد: مي خواهم به بهترين شکل ممکن با جام جهاني وداع کنيم . بايد هر طور شده استراليا را شکست دهيم و تيم آخر گروه نشويم. اين تيم به دلايل فوتبالي از جام جهاني حذف شد. نبايد دنبال مسائل ديگر باشيم. تيم ما به دليل مشکلات فيزيکي و شايد تاکتيکي در اين جام شکست خورد.

سرمربي لاروخا ادامه داد: اگر نمايش تيم ما در 6 سال اخير خوب بوده است، قرار نيست هر سال و در هر بازي نمايش مان به همين شکل باشد. من هميشه به دنبال اين بودم که اسپانيا بهترين بازي ها را از خود نشان دهد و بهترين نتايج را کسب کند.

تيم ملي اسپانيا در جام جهاني چند بازيکن باتجربه چون کاسياس، آلونسو و ژاوي را داشت که گفته مي شود قرار اسيت بعد از جام جهاني از تيم ملي اسپانيا خداحافظ کند.

دل بوسکه درباره ادامه کار کاسياس در تيم ملي اسپانيا گفت: اکنون زمان اين نيست که درباره ماندن يا رفتن کاسياس از تيم ملي بحث کرد . بگذاريد جام جهاني تمام شود و اين بازي ها را آناليز کنيم، سپس درباره ماندن يا رفتن بازيکناني چون کاسياس تصميم خواهيم گرفت.

فابرگاس به تازگي از بارسلونا به تيم چلسي ملحق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.