چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۱

بیست چهارده: تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸ امروز به مصاف پدیده مشهد رفت که حاشیه‌های این بازی را در…

بیست چهارده: تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸ امروز به مصاف پدیده مشهد رفت که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید:

* ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: مکانی، نورمحمدی، صبوری، یزدانی، علی‌عسگر، نورالهی، کفشگری، عالیشاه، خالقی، نوری و طارمی

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم: مکانی، حسینی، بنگر، قاسمی، کفشگری، عالیشاه، نوروزی، صادقیان، عباس‌زاده، چمندانی و یک بازیکن تستی

* بازی امروز را علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و برخی از مسئولان پدیده از نزدیک تماشا کردند.

* خلعتبری نیز در تمرین امروز حضور پیدا کرد. این بازیکن ابتدا روی نیمکت با دایی صحبت کرد و سپس روی سکوها رفت و با علیرضا رحیمی، مدیرعامل پرسپولیس گفت و گو کرد و در پایان با ناراحتی ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد.

*علیرضا مرزبان در دقیقه ۲۰ بازی به شدت به داور بازی اعتراض کرد و نسبت به عملکرد او انتقاد داشت. داور هم به او تذکر داد که اگر کارش را ادامه دهد از ورزشگاه اخراج می‌شود.

* در ابتدای بازی رضا عنایتی به همراه تمامی بازیکنان پدیده به سمت دایی رفتند و از وی رخصت گرفتند.

* رضا نوروزی به صورت اختصاصی دور زمین دوید.

* اما نکته بحث‌برانگیز بازی امروز در دقیقه ۴۰ اتفاق افتاد. در یک صحنه بازیکنان پدیده روی عالیشاه خطا کردند سپس در هنگام زدن این ضربه خطا از پشت محوطه ۱۸ قدم توسط پرسپولیسی‌ها ناگهان حرفی بین عنایتی و عالیشاه رد و بدل شد سپس عنایتی به سمت عالیشاه رفت و با ضربه‌ای به او اعتراض کرد. بازیکنان پرسپولیس و پدیده در این صحنه سعی کردند تا این دو نفر را جدا کنند اما به یک‌باره امرایی بازیکن پدیده ضربه‌ای دیگر با دست به سر عالیشاه کوبید همین موضوع باعث شد که مشکلات بیشتر شود سپس علی دایی وارد ماجرا شد و با فریاد‌های بلندش هر سه بازیکن و سایر بازیکنان را آرام کرد. ۵ دقیقه بازی به تأخیر افتاد و پس از آن عنایتی و عالیشاه صورت همدیگر را با پادرمیانی دایی بوسیدند. البته مرزبان نیز در این آشتی‌کنان نقش به سزایی داشت و بازی ادامه پیدا کرد. در بین دو نیمه نیز عالیشاه با عنایتی و امرایی در وسط زمین به خوش و بش گرم پرداختند.

* حدود ۵۰ هوادار پشت درب بسته بودند.

* علی دایی امروز با لباس شخصی از کنار زمین با فریادهای بلندش بازیکنان را راهنمایی می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.