یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۹ - ۱۱:۳۱
دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا از معتبرترین مراکز دانشگاهی جهان امکان پذیر است. درادامه این مراکز معتبر و بین المللی را معرفی…

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا از معتبرترین مراکز دانشگاهی جهان امکان پذیر است. درادامه این مراکز معتبر و بین المللی را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه شوید.

به علت شیوع ویروس کرونا بسیاری از مراکز آموزشی بسته شده‌اند که این موضوع نیاز به آموزش مجازی و آنلاین را افزایش داده. علاوه بر این موضوع، شاید برای دسترسی به بهترین آموزش‌ها نتوانید به کشورهای مختلف سفر کنید و هزینه‌های آن‌ها را پرداخت کنید. ما در این مطلب شما را با بهترین سایت‌های آموزش آنلاین دروس دانشگاهی آشنا می‌کنیم.
اگرچه برای اکثر دروس دانشگاهی رایگان به شما مدرک داده نمی‌شود، اما می‌توانید توسط آن‌ها آموزش ببینید و دانش خود را در زمینه‌های مختلف افزایش دهید. علاوه بر این، یاد گرفتن مطالب جدید در هر زمان برای شما مزیت‌های زیادی دارد. اگر می‌خواهید با بهترین سایت‌های آموزش آنلاین دروس دانشگاهی آشنا شوید

EdX

EdX یکی از بزرگترین تامین‌کنندگان کورس‌های آنلاین در جهان است که امکان دسترسی بیش از ۱۴ میلیون کاربر به دروس رایگان از دانشگاه‌های مختلف را فراهم می‌کند. این سایت توسط دانشگاه‌های هاروارد و MIT ایجاد شده و هم اکنون حاوی دروس از دانشگاه‌هایی مانند بوستون، Caltech و چندین دانشگاه مطرح دیگر در سراسر جهان است. شما می‌توانید در این سایت به دروس متنوعی دسترسی پیدا کنید.

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

MIT OpenCourseWare

موسسه فناوری ماساچوست (MIT) یکی از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه ارائه کورس‌های دانشگاهی آنلاین است. شما می‌توانید توسط پلتفرم OpenCourseWare دروس آرشیو شده این دانشگاه را دانلود و دنبال کنید. یکی از مزیت‌های اصلی این پلتفرم، دسترسی به شمار بالایی از دروس ارائه شده توسط MIT در سال‌های گذشته است، البته متاسفانه برای دنبال کردن برنامه درسی باید کتاب‌ها را بخرید.

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

Coursera

کورسرا (Coursera) یکی دیگر از پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که بسیاری از دانشگاه‌ها و کمپانی‌ها دروس خود را درون آن قرار می‌دهند. مانند سایر سایت‌های موجود در این مطلب، در کورسرا می‌توانید به صورت رایگان به کورس‌های دانشگاهی دسترسی پیدا کنید، اما بدون پرداخت هزینه نمی‌توانید مدرک بگیرید. در این پلتفرم دروس دانشگاه‌های مطرحی مانند «کلمبیا» وجود دارد و همچنین می‌توانید به دروس آنلاین از گوگل، اینتل یا آمازون نیز دسترسی پیدا کنید.

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

Stanford Online

برای دوره‌‌های آنلاین دانشگاه استنفورد باید به این سایت سر بزنید. در حالی که برای دریافت تاییدیه یا مدرک باید هزینه پرداخت کنید، این دانشگاه تمام دوره‌های آموزشی آزاد خود را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌دهد. این کورس‌های آنلاین مربوط به دانشکده‌های مختلف آن مانند دانشکده پزشکی می‌شود.

دریافت مدرک دانشگاهی در دوران کرونا

[highlight]منبع: makeuseof[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *