سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۷

رئیس اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریر فروشان زنجان گفت: با اجرای طرح دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارت‌ خوان، بار دیگر پول نقد وارد چرخه…

رئیس اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریر فروشان زنجان گفت: با اجرای طرح دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارت‌ خوان، بار دیگر پول نقد وارد چرخه داد و ستد خواهد شد و این امر به صلاح اقتصاد نیست.

“فریدون رستم‌خانی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: مسوولان در تصمیم‌گیری باید نظر افراد درگیر با این موضوع را بپرسند و به‌ گونه‌ای نشود که پس از تصویب طرح افرادی همچون ما مطلع شویم و نسبت به آن واکنش نشان دهیم.

وی تصریح‌ کرد: این تصمیم قابل هضم نیست و انتظار داریم به اعتراض‌ها پاسخ قانع‌کننده‌ای داده شود؛ چراکه با اجرایی شدن طرح قطعاً بسیاری از دستگاه‌های کارت‌خوان بدون استفاده در گوشه بانک‌ها خاک خواهد خورد.

این فعال صنفی با بیان اینکه بانک مرکزی باید به این نکته توجه می‌کرد که استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان باعث افزایش ماندگاری پول در بانک‌ها می‌شد، خاطرنشان‌ کرد: با این کار بانک‌ها نیز بسیاری از مشتریان خود در حوزه اصناف را در این بخش از بین می‌برند.

رستم‌خانی ادامه داد: انتظار داریم بیش از گذشته به موضوع بانکداری الکترونیک توجه و شرایط برای توسعه زیرساخت‌های آن فراهم شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.