یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۴

سلامت نیوز: سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی از هموطنانی که بیمه همگانی را ثبت نام کرده اند خواست تا به محض دریافت…

سلامت نیوز: سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی از هموطنانی که بیمه همگانی را ثبت نام کرده اند خواست تا به محض دریافت پیامک هر چه سریع تر به دفاتر پیشخوان جهت دریافت دفترچه مراجعه کنند.

برخی دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور وظیفه صدور و چاپ دفترچه بیمه سلامت همگانی را بر عهده گرفته اند و به محض اینکه پیامک به تلفن همراه متقاضی این بیمه ارسال شود، این موضوع به معنای اجازه چاپ و صدور دفترچه در دفتر پیشخوانی است که متقاضی آن دفتر را در زمان ثبت نام معرفی کرده است.

«سید مهدی میر شاه ولد» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت : تاکنون چهار میلیون و 661 دفترچه بیمه در دفاتر پیشخوان دولت صادر شده است اما برخی صاحبان این دفترچه ها هنوز برای گرفتن دفترچه به دفاتر پیشخوان مراجعه نکرده اند.

وی افزود: این موضوع باعث شده است که تعدادی دفترچه در برخی دفاتر پیشخوان دولت باقی بماند که هنوز صاحبانشان برای دریافت آنها مراجعه نکرده اند.

این مقام مسوول در سازمان بیمه سلامت ایران، تاکید کرد: هموطنان ثبت نام کننده بیمه سلامت همگانی (رایگان ) بعد از اینکه پیامک صدور دفترچه را دریافت کردند حتما به دفاتر مورد نظر مراجعه کنند و این موضوع را به تعویق نیاندازند.

ثبت نام بیمه رایگان یا همگانی از اول اردیبهشت ماه امسال شروع شد و تا الان ادامه دارد .

به گفته میرشاه ولد تا امروز – شنبه چهاردهم تیر ماه 93 – پنج میلیون و 400 هزار نفر برای این بیمه ثبت نام کرده اند .

وی گفت : ثبت نام بیمه یاد شده هنوز هم ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.