یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۱

استاندار گیلان در دیدار با معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت: دریامحوری در برنامه‌های توسعه کلان اقتصادی…

استاندار گیلان در دیدار با معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت: دریامحوری در برنامه‌های توسعه کلان اقتصادی و گردشگری گیلان جایگاه اساسی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، دکتر محمدعلی نجفی در این نشست با بیان اینکه در توسعه بنادر گیلان کارهای خوبی انجام شده است گفت: برغم تلاش‌های سازنده انجام شده، فرصت‌های فراوان در بنادر گیلان برای کار و تلاش وجود دارد.

وی با اشاره به جایگاه محوری دریا در برنامه‌های توسعه کلان اقتصادی و گردشگری گیلان گفت: براساس همین جایگاه است که اتصال راه آهن و آزادراه به بنادر انزلی و آستارا پیگیری می شود.

جهاندیده معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی ایران نیز با اشاره به اهمیت بندرانزلی در میان بنادر شمال کشور گفت: برای افزایش سهم ایران از نظر حمل و نقل و خطوط کشتیرانی نیازمند توسعه بندرانزلی هستیم.

در پایان این نشست با قدردانی از زحمات فرهاد کوهساری، سید علی نعیمی به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی گیلان معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *