جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۸

امیر پورکیان تهیه‌کننده «دریا و ماهی پرنده» در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که برای دریافت پروانه نمایش این فیلم…

امیر پورکیان تهیه‌کننده «دریا و ماهی پرنده» در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که برای دریافت پروانه نمایش این فیلم سینمایی اقدام کرده است، گفت: مدتی پیش برای دریافت پروانه نمایش «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده اقدام کردیم که هنوز هیچ جوابی برای صدور پروانه نمایش از سوی مسئولان صادر نشده است.

وی افزود: امیدوارم هرچه سریعتر پروانه نمایش «دریا و ماهی پرنده» صادر شود تا بتوانیم برنامه ریزی دقیقی برای اکران این فیلم سینمایی داشته باشیم.

همایون ارشادی، نیوشا ضیغمی، نادر فلاح، امیر حسین رستمی، سید جواد طاهری، علی اکبر صحرایی، ارشیا طالبی، محمد رحمانی، محمد حسین عدلی، یاشار حمیدزاده، مازیار نوروزی و محسن تمیزی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

«دریا و ماهی پرنده» پس از فیلم سینمایی «گیرنده» دومین تجربه مهرداد غفارزاده در مقام کارگردان است. این فیلم نوشته مشترک مهرداد غفارزاده و اکبر روح و محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است که به موضوع جوانان بزهکار می‌پردازد.

از جمله عوامل این فیلم سینمایی می توان به تهیه کننده: امیر پورکیان، مدیر تولید: فریبا سادات خلیلی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه: قاسم ترکاشوند، طراح گریم: الهام اطیابی، مدیر تدارکات: توماج گودرزی، برنامه ریز: مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان: حمیدرضا غفارزاده اشاره کرد.

همچنین امیر توسلی آهنگسازی این فیلم سینمایی را برعهده دارد. حامد جلالی صداگذاری و شاهین یارمحمدی تدوین فیلم را انجام داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.