چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۹۳ - ۰۶:۱۶

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی در این گزارش که بر روی وب سایت شخصی اش منتشر کرده آورده است: چند وقت پیش…

به گزارش ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی در این گزارش که بر روی وب سایت شخصی اش منتشر کرده آورده است: چند وقت پیش با خبر شدیم که آیت الله زرندی دچار کسالت و بیماری شده و به همراه مجتبی نیک کردار معاون امور عمرانی، بهرام سلیمانی مدیرکل حوزه استانداری و جعفر همتی (مشاور عالی استاندار) به بیت آیت الله رفتیم.

وی اضافه می کند: آیت الله زرندی روی تختی در اتاقی مشرف به حیاط نشسته بود و میزی انباشته از کتاب در کنارشان بود، فضای گرم و صمیمی شکل گرفت که خستگی کار روزانه را از تن بیرون می کرد.

وی در ادامه آورده است: آیت الله زرندی با وجود ضعف جسمانی که داشتند دائم با همه ما شوخی می کردند و هادی فرزند ایشان می گفت که حاج آقا زرندی از گذشته ناراحتی قلبی داشتند و قلبشان به شدت ضعیف شده است.

وی به نقل از هادی زرندی افزوده است: دکتر معصومعلی معصومی (پزشک معالج آیت الله زرندی ) نظرشان این بوده که باید در این سالها عمل قلب انجام می گرفته که آیت الله زرندی راضی به این کار نشده اند و این روزها بابت سرماخوردگی ضعف زیادی بر ایشان مستولی شده و روی ریه هایشان هم اثر گذاشته است.

استاندار کرمانشاه در ادامه این گزارش عنوان کرده است: آیت الله زرندی در آخر این حدیث را «یستدل علی الادبار باربع، سوء التدبیر و قبح التبذیر و قلة الاعتبار و کثرة الاعتذار» (ادبار دولت‏ ها به چهار چیز استدلال می‏شود: 1- بدی تدبیر 2- زشتی اسراف و تبذیر 3- کمی اعتبار 4- بسیار مغرور شدن و یا بسیار پوزش خواستن) به نقل از حضرت علی (ع) برای ما نقل کرد و می گفتند این نه فقط برای دولت ها بلکه برای افراد نیز صادق است.

رضایی بابادی به نقل آیت الله زرندی افزوده است: ˈملت ها هم باید از حوادث گذشتگان عبرت بگیرند، این نظام خونبهای کسانی است که با اخلاص از آن دفاع کردند و ما نیز باید راه شهدا را ادامه دهیمˈ.

وی در پایان آورده است: هیچ وقت نگاه آیت الله زرندی را از یاد نمی برم وقتی که در پایان صحبت هایشان ابراز امیدواری کردند که دولت بتواند با تدبیر مشکلات را حل کند و ما نیز با آرزوی سلامتی برای ایشان، از خدمتشان مرخص شدیم و نمی دانستیم که این آخرین دیدار ما با ایشان است.

آیت الله زرندی هفته گذشته بر اثر عارضه قلبی در سن 82 سالگی دارفانی را وداع گفت.

567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.