یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۹

به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش؛ “علی رمضانی” در آستانه ماه مبارک رمضان با اعلام این…

به گزارش حوزه ادبیات باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش؛ “علی رمضانی” در آستانه ماه مبارک رمضان با اعلام این خبر افزود:  دو عنوان کتاب”ضیافت حقیقی” اثر استاد آیت الله محمد شجاعی و “صفای رمضان” مجموعه گفتگوهای استاد دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی که به ماه مبارک رمضان با نگاهی بر نهج البلاغه پرداخته است به زودی منتشر می‌شود.

وی افزود: کتاب “ضیافت حقیقی” متن مکتوبِ مجموعه برنامه‌های پخش شده رادیویی “آیت الله استاد محمد شجاعی” در رادیو قرآن است و به موضوعات معنای عبودیت، شرایط روزه صحیح، ظاهر و باطن روزه، تذکراتی در باب تلاوت قرآن، درک شب‌های قدر و عید فطر می‌پردازد.

رمضانی افزود: کتاب” صفای رمضان” نیز حاصل گفتگوهای استاد دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی در برنامه معرفت شبکه چهارم سیما در موضوع ماه مبارک رمضان است و به موضوعات رابطه علم و عبادت، سوره قدر، رابطه شب قدر و ولایت حضرت علی(ع)، نقش روابط اجتماعی و حق‌الناس در تعالی شب‌های قدر و موضوع وابستگی و وارستگی می‌پردازد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کتاب صفای رمضان دومین جلد از مجموعه کتاب‌های برنامه معرفت شبکه چهارم سیما است که از سوی انتشارات سروش منتشر می‌شود.

معاون فرهنگی انتشارات سروش با اشاره به برخی عناوین و کتاب های این انتشارات در حوزه رمضان، ادامه داد: کتاب های رمضان در فرهنگ مردم، مقالات (مبانی نظری و عملی تزکیه)، اسماءالحسنی نیز در سالیان قبل در این انتشارات به زیور طبع آراسته شده اند که هریک در نوع خود ارزشمند و قابل توجه هستند.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.