یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۲۶

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه های کامل خود برای فصل بعد را به مدیرعامل این باشگاه تحویل داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران…

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه های کامل خود برای فصل بعد را به مدیرعامل این باشگاه تحویل داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز (شنبه) نشستی دو ساعته را با علی دایی برگزار کرد.

در این جلسه که بیشتر مربوط به برنامه کاری تیم پیش از فصل جدید و شروع تمرینات، اردوها و لیست خرید و مازاد پرسپولیس بود دایی گزارش کاملی از درخواست ها و برنامه های خود برای سه جام پیش رو را در اختیار رحیمی قرار داد.

سرمربی پرسپولیس در این نشست به رحیمی اعلام کرد که فهرست بازیکنان مدنظرش برای فصل بعد آماده است و از آنجا که طبق قوانین جدید هر تیم می تواند 18 بازیکن بزرگسال، 9 بازیکن زیر 23 سال و 8 بازیکن امید داشته باشد، می خواهد از سازمان لیگ استعلام بگیرد و ظرف یکی، دو روز آینده فهرست نهایی را به باشگاه می دهد.

علی دایی دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. پس از روی کار آمدن رحیمی برخی شایعه ها مبنی بر علاقه باشگاه برای تغییر دایی به وجود آمد، اما اظهارات رحیمی در روزهای اخیر و نشست هایی که با دایی داشته نشان می دهد سرمربی پرسپولیس تغییر نخواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.