سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۳

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: رفع مشکلات و دغدغه‌های صاحبان صنایع از وظایف اصلی سازمان است‌. به گزارش گروه دریافت خبر…

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: رفع مشکلات و دغدغه‌های صاحبان صنایع از وظایف اصلی سازمان است‌.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، مهندس حسین فروزان ضمن تأکید بر نقش مهم و استراتژیک صنایع در توسعه اقتصادی منطقه‌، همکاری و همراهی صاحبان سرمایه و رفع مشکلات و دغدغه‌های تولید کنندگان را از وظایف و اهداف اصلی خود بر شمرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل منطقه آزادماکو با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی در حال فراهم آوردن زیرساخت‌ها جهت جذب سرمایه گذار هستیم، گفت: بزودی شاهد انجام سرمایه گذاری‌های کلان در منطقه خواهیم بود.

رئیس هیئت مدیره منطقه آزاد ماکو اضافه کرد: قبلا بعضی مشکلات دست و پا گیری وجود داشت که یکی از آنها اختلاف بین حوزه استانداری و منطقه آزاد بود که این مسأله و این اختلافات حل شده و درصددیم که دیگر مشکلات موجود را نیز حل کنیم.

فروزان گفت: فعلا هیچ گونه زمینی موجود برای واگذاری نداریم تا در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهیم، اما در حال آماده سازی 36 هزار هکتار زمین در بخش‌های گردشگری و صنایع هستیم تا به سرمایه‌گذاران واگذار کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.