یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۵

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعلی حسنوندˈ روز شنبه در نشستی در همین رابطه اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و نظارت های هر…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعلی حسنوندˈ روز شنبه در نشستی در همین رابطه اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و نظارت های هر چه بیشتر جلوی هرگونه فسادی را گرفت و شرایط متعهدانه ای ایجاد کرد که زمینه برای فساد باقی نماند.

وی با اشاره به انتظارات مقام معظم رهبری از قوه قضاییه و تاکید بر تلاش هر چه بیشتر برای تحقق انتظارات ایشان، تصریح کرد: در همین راستا و به منظور پیشگیری از فساد، حفاظت و اطلاعات براساس رسالت نظارتی که عهده دار است، همواره نظارت کاملی بر عملکرد کارکنان دستگاه قضایی و سازمان های وابسته و مجموعه های مرتبط با آن دارد.

حسنوند سلامت و کارآمدی را دو اصل مهم در قوه قضاییه عنوان کرد و افزود: زمانی قوه قضاییه در انجام رسالت خویش به نتیجه خواهد رسید که این مجموعه ، مجموعه ای کاملا سالم و کارآمد باشد.

رییس حفاظت و اطلاعات اداره کل دادگستری هرمزگان بر تعامل هر چه بیشتر مردم و کارکنان دستگاه قضایی با حفاظت و اطلاعات تاکید کرد و گفت: چناچه مساله ای مرتبط با دستگاه قضایی وجود داشته باشد، مردم و همکاران در اسرع وقت اخبار و گزارش های خود را از طریق صندوق ستاد خبری و یا با مراجعه شخصی به کارشناسان حفاظت و اطلاعات اعلام نمایند.ک/3

7198/668: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.