چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۴

به گزارش ایرنا، سرهنگ « رسول جعفری » روز چهارشنبه در نشست ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالای شهرستان سمیرم اظهارکرد: این…

به گزارش ایرنا، سرهنگ « رسول جعفری » روز چهارشنبه در نشست ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالای شهرستان سمیرم اظهارکرد: این میزان کالای قاچاق در یکسال گذشته و از 119 خودرو کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر این میزان کالای قاچاق در پاسگاه ایست و بازرسی شهید رییسی سمیرم کشف شده است، افزود: عملکرد این پاسگاه به رغم وجود پاره ای مشکلات، بسیار خوب بوده است.

وی با اشاره به نبود تاسیسات و امکانات مناسب در این محل تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی، ساختمان و پارکینگ مناسب خودرو بویژه در زمستان، نداشتن انبار، مستقر نبودن نماینده گمرک در محل و نبود روشنایی کافی در شب از دیگر مشکلات این پاسگاه است.

این مقام انتظامی استان اصفهان ادامه داد: اگر این پاسگاه به عنوان مقر ایست و بازرسی کشوری مصوب می شد علاوه بر تامین همه امکانات و تاسیسات ضروری، میزان کشفیات آن نیز افزایش می یافت.

کارشناس مسوول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم نیز گفت: افزون بر سه هزار و 972 پاکت سیگار قاچاق در شش ماهه گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

« ذبیح الله نوابی » تصریح کرد: بازرسی های این اداره از اصناف مختلف روزانه انجام می شود و متخلفان به اداره تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

شهرستان سمیرم با 100هزار جمعیت و هم مرز با استان های فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از محورهای اصلی جنوب به مرکز کشور در 160 کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

پ/7147/ 7132

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.