دستبند محافظ کودک

دستبند محافظ کودک Kiddo با کارایی آنالیز سطح سلامت

آنالیز سطح سلامت فرزندان با دستبند محافظ کودک Kiddo در حالی امکان پذیر خواهد شد که دانشمندانی از سانفرانسیسکو و هنگ‌کنگ طی یک پروژه مشترک دستبندی ساخته اند که می تواند سلامت کودکان را مورد بررسی دقیق قرار دهد . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

همه پدران و مادران همیشه نگران وضیعیت سلامت فرزند خود هستند . این نگرانی همیشه وجود دارد که حالا سطح سلامت فرزند من نسبت به دیگر کودکان چگونه است . حالا دانشمندان به این فرکر افتاده اند که برای رفع این نگرانی ها وسیله ای اختراع کنند .

دستبند محافظ کودک Kiddo سطح سلامت کودک را مورد بررسی دقیق قرار داده و اطلاعات را به اپلیکیشنی که همراه دستبند ارائه خواهد شد ارسال می کند .نام این دستبند جدید Kiddo بوده و اولین گچت پوشیدنی است که برای آنالیز سلامت کودکان ساخته شده .

دمای سطحی  پوست و ضربان قلب کودک از مهم ترین اطلاعاتی است که دستبند Kiddo روی نرم افزار مربوطه ارسال خواهد کرد . اما دیگر داده ای  که Kiddo می تواند آن را به پدر و مادر ارسال کند ، میزان استرس کودک است . بسیاری از پدر و مادر ها اطلاعی از احساسات کودک خود ندارند و استرس یکی از مخرب ترین این احساسات است .

جالب است بدانید ۷۲ درصد از کودکان دارای رفتارهای منفی استرس‌ زا هستند اما تنها ۲۰ درصد از پدران و مادران از این مسئله آگاهی دارند . استفاده از فناوری های نوین برای مراقبت از کودک باعث خواهد شد آنها صحیح تر و البته سالم تر رشد کنند ، چراکه مراقبت با کمک این فناوری ها از راه دور بصورت نظارتی بوده و کودک از  نگرانی ها و مراقبت های مستقیم پدر و مادر احساس فشار نخواهد کرد .

دستبند Kiddo برای کودکان بین ۳ تا ۱۰ سال تهیه شده و دارای رنگ و ظاهری بسیار جذاب است تا کودک به آن علاقمند شده و با آن ارتباط بگیرد .

باهم در میهن پست تصاویری از دستبند محافظ کودک Kiddo را تماشا خواهیم کرد.

 

منبع : inventorspot

8 دیدگاه

  1. دستبند جالیه و طراحیشم زیباست

  2. سطح سلامت کودکان دقیقاً یعنی کدوم موارد؟

  3. دیگه مادرا از نگرانی در میان.

  4. با وجود این دستبند نگرانی های جدیدی برای مادران پیش میاد

  5. حتما باید به شکل دستبند باشه؟

  6. مطمینا از روی نبض میشه این سطح سلامت رو تشخیص داد

  7. اگه به ایران هم بیاد خیلی خوبه

  8. چه جالب.ایده خلاقانه ای است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*