دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۷

استاندار قم در نشست صمیمی با مردم منطقه یک قم گفت: رییس جمهوری بر رسیدگی به منطقه آذر تاکید کرده است. به گزارش…

استاندار قم در نشست صمیمی با مردم منطقه یک قم گفت: رییس جمهوری بر رسیدگی به منطقه آذر تاکید کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در این نشست در مسجد جامع قم، ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور محترم به مردم این منطقه یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

استاندار قم با بیان اینکه انقلاب اسلامی از قم و از محله آذر آغاز شد گفت: مردم شریف این منطقه در سقوط رژیم شاهنشاهی و پیروزی انقلاب اسلامی پیشگام بودند.

وی با اشاره به دشمنی‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تلاش آنها برای از بین بردن امنیت خاورمیانه گفت: در حالی که کشورهای منطقه با مسئله جنگ با تروریست روبرو هستند، رهبری شجاعانه رهبر معظم انقلاب و پایمردی مردم شریف ایران اسلامی آسایش و امنیت را برای این کشور به ارمغان آورده است.

حجت الاسلام صالحی منش در ادامه محرومیت مردم منطقه یک را مورد توجه قرار داد و افزود: رئیس جمهور تاکید زیادی به رسیدگی به مردم محله آذر داشت و محرومیت زدایی از مردم و ایجاد تحول در این محله را از وظایف مهم مسئولین استان دانسته است.

استاندار قم اضافه کرد: پروژه بلوار آیت الله روحانی نمونه بارزی از احساس مسئولیت مدیران استان نسبت به این منطقه است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات و بررسی طرح‌های در حال اجرا در این منطقه تصریح کرد: خود را موظف می دانیم که هرچه زودتر این طرح‌ها را به اتمام برسانیم.

مقام عالی دولت در استان همکاری مردم با مسئولان را در انجام پروژه‌های عمرانی بسیار مهم توصیف و اضافه کرد: تعامل مردم با شهرداری در تمکلات اجرای پروژه‌ها را تسریع خواهد کرد.

استاندار قم همچنین با اشاره به مسئله سد معبر به عنوان یکی از مشکلات گریبانگیر مردم قم خصوصاً در بخش های متراکم، ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن صدا و سیما به این مسئله تاکید کرد: شهرداری قم و نیروی انتظامی باید با جدیت بیشتری با این مسئله برخورد کنند.

وی جایگاه شهر قم و میزبانی زائران از سراسر کشور و جهان را مورد توجه قرار داد و افزود: چهره شهر قم باید مطابق با جایگاه این شهر باشد.

استاندار قم همچنین توسعه فضاهای ورزشی را از نیازهای محله‌های پرجمعیت از جمله آذر عنوان و اضافه کرد: کلنگ زنی مجتمع ورزشی توسط دکتر لاریجانی گامی بلند در این راستا است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *