پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی رضایی صبح پنج شنبه در جلسه برنامه ریزی تشکیل اولین کارگاه علمی و آموزشی در بحث اقتصاد مقاومتی…

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی رضایی صبح پنج شنبه در جلسه برنامه ریزی تشکیل اولین کارگاه علمی و آموزشی در بحث اقتصاد مقاومتی ویژه مدیران در استان سمنان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به ابلاغ دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر ایجاد یک فهم مشترک و زبان واحد در بحث اقتصاد مقاومتی در سطح کشور مقرر شد تا استانها به صورت منطقه ای کارگاه های آموزشی یک روزه برگزار کنند.

وی افزود: برگزاری این دوره مستلزم همکاری و تعامل کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط فرهنگی و بخش خصوصی که از پایه‌های اصلی اقتصاد در کشور است تا با برگزاری این کارگاه آموزشی بحث اقتصاد مقاومتی در لایه های جامعه بیش از پیش تجلی یابد.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری سمنان ضمن تاکید بر مشارکت همه اعضاء و تشکل‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی افزود: همه می‌بایست متناسب با ظرفیت جامعه آماری خود در برگزاری و حضور در این برنامه گام بردارند.

همچنین در این جلسه آسیب شناسی بحث اقتصاد در ایران، اقتصاد مقاومتی و چشم انداز 1404 کشور، شاخصه‌های خود اقتصاد مقاومتی، فرهنگ سازی، ایجاد زبان واحد و اقتصاد مقاومتی و برداشتها به عنوان محتوای این کارگاه مطرح شد.

کارگاه علمی و آموزشی با موضوع اقتصاد مقاومتی یک روزه در تاریخ 30 مهر ماه جاری با حضور استان‌های منطقه چهار شامل “سمنان، گلستان، مازندران و گیلان” در سمنان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.