شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۱

استاندار گلستان در جلسه شورای اداری استان گفت: حرکت به سمت استان مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به ظرفیت‌هایی…

استاندار گلستان در جلسه شورای اداری استان گفت: حرکت به سمت استان مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به ظرفیت‌هایی که در موضوع شرکت‌های دانش بنیان ایجاد شده و در راستای الکترونیکی شدن استان، تلاش می کنیم که از کارورزان این شرکت ها در ادارات استفاده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر حسن صادقلو از تمامی دستگاه‌هایی که در مدیریت انرژی دخیل هستند درخواست کرد طرح‌های تشویقی برای مدیریت مصرف انرژی داشته باشند.

وی همچنین خطاب به تمامی مدیران حاضر در جلسه اظهارکرد: توجه داشته باشید که تخصیص بودجه‌هایی که صورت می گیرد باید محرک توسعه استان بوده و در زمینه پروژه‌های زیربنایی به کار گرفته شود.

وی افزود: تمامی مدیران نگاهشان باید کاهش تصدی گری باشد و تا جایی‌که می توانند خروج از تصدی گری را مد نظر داشته و گزارشی از برون سپاری‌هایی که اتفاق افتاده را ارائه دهند.

استاندار گلستان خواستار تعامل بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی استان با فرمانداران شد و همچنین تاکیدکرد: مدیران تاجایی که نیاز است از مشاوره مشاوران استفاده کنند و توجه داشته باشند که مشاوره در سیستم هزینه نیست.

وی امنیت را اقدامی پیشگیرانه دانست و گفت: برای اقدام پیشگیرانه‌ای همچون امنیت باید سند جامع و برنامه جامع اطلاعاتی که البته در یک خط طولی و خارج از موازی کاری باشد، تهیه شود.

دکتر صادقلو در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران حاضر در جلسه خواست نسبت به ملاقات‌های عمومی حساس باشند و با مردم بیشتر ارتباط داشته باشد و مهربانی با مردم را فراموش نکنند.

وی افزود: توجه داشته باشید که اگر «نه» مهربانانه به مردم گفته شود آنها نمی‌گویند که اقدام نمی‌کنند بلکه می گویند این کار شدنی نبود.

استاندار گلستان، با اشاره به گرامیداشت روز خانواده گفت: اسلام به خانواده به چشم یک نظام اجتماعی نگاه می کند و تمام دستگاه‌هایی که با خانواده در ارتباط هستند باید به صورت تخصصی روی این موضوع کار کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *