دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۲

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری کنگره‌های بین المللی و ملی بیش از هر چیز به معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان کمک می‌کند….

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری کنگره‌های بین المللی و ملی بیش از هر چیز به معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر موسی خادمی در نشست بررسی چگونگی برگزاری کنگره بین‌المللی خون، بیماری‌ها و کاربردهای بالینی آن افزود: مدیران ارشد دستگاه‌های دولتی ابعاد مختلف این کنگره را برای مدیران ستادی و شهرستانی خود تبیین کنند.

وی اظهارکرد: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های ناشناخته زیادی دارد که با برگزاری چنین کنگره‌ها و همایش‌های می‌توانیم آنها را از قوه به فعل در آوریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در حال سازمان‌دهی‌ اجرای برنامه خوب و جهانی کنگره بین‌المللی خون در دو بخش علمی و اجرایی است.

خادمی تصریح کرد: بخش عمده از کارهای اجرایی این کنگره بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است که به دلیل سنگینی کار باید همه دستگاه‌ها به کمک علوم پزشکی بیایند.

وی ادامه داد: دستگاه‌هایی همچون گردشگری و فرودگاه وظیفه سنگین بر عهده دارند، چرا که موضوع اقامت و همچنین انتقال مدعوین بحث مهم در این زمینه است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، برگزاری خوب این کنگره را نشان دهنده انسجام مدیریتی در استان دانست و بیان کرد: اگر بتوانیم این همایش بین‌المللی را به نحو شایسته‌ای برگزار کنیم، محک خوبی برای برنامه‌های آینده خواهد بود.

خادمی با اشاره به ظرفیت‌های مهم این کنگره و دستاوردهای که می‌تواند برای استان داشته باشد، عنوان کرد: از مدیران و دستگاه‌های مختلف انتظار داریم که با درایت و تدبیر به برگزاری هر چه بهتر و کیفی‌تر این همایش کمک کنند، چرا که از طریق رسانه‌ها در سطح ملی و جهانی کار ما نمود پیدا خواهد کرد.

وی زمان‌بندی اجرایی این کنگره را موضوع مهم دانست و اضافه کرد: بسیاری از موارد جزیی همانند ترافیک، اسکان، نظافت، تغذیه و سایر امور را می‌توان چند هفته قبل از اجرا با جلسات هم‌اندیشی برنامه‌ریزی کرد، اما کلان همایش و کنگره باید از هم‌اکنون در دستور کار قرار گیرد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.