دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۵۱

ˈخسرو حسن نیاˈ عصر دوشنبه در خاتمه جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: مجموع اعتبارات عمرانی استانداری…

ˈخسرو حسن نیاˈ عصر دوشنبه در خاتمه جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: مجموع اعتبارات عمرانی استانداری تهران در سال گذشته 301 میلیارد تومان بود که با کاهشی 9/23 درصدی امسال به 228 میلیارد تومان تقلیل یافت.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه با اشاره به تخصیص 40 درصدی اعتبارات استان در سال گذشته، گفت: این مساله مشکلات زیادی را برای دستگاه های اجرایی و پیمانکاران ایجاد کرد.

حسن نیا افزود: با این وجود اعتبارات استانی بسیار اندک بوده و حدود پنج درصد اعتبارات را تشکیل می دهد و بخش عمده آن در دست وزارتخانه ها است که پیگیری مسؤولان امر را می طلبد.

وی با اشاره به بودجه 76 میلیارد و 523 میلیون ریالی شهرستان فیروزکوه در سال 93، تصریح کرد: در توزیع اعتبارات شاخص هایی چون کمبود تخصیص پروژه ها در سال گذشته و رعایت الزامات قانونی آن رعایت و حتی الامکان سعی شده تا از تعریف پروژه های جدید خودداری شود.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فیروزکوه ادامه داد: این در حالی است که الزاماتی نظیر شهرستان های جدید، فرمانداری های ویژه، کمک به مساجد و . . . در بودجه امسال گنجانده نشده است.

تهرام/8142/1457/: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *