شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۹

دو سارقي که اقدام به سرقت لوازم داخلي انواع پژوهاي ۲۰۶ مي کردند شناسايي و دستگير شدند. به گزارش خراسان، سارق حرفه اي…

دو سارقي که اقدام به سرقت لوازم داخلي انواع پژوهاي ۲۰۶ مي کردند شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش خراسان، سارق حرفه اي پس از سرقت لوازم خودروي ۲۰۶ با کارت عابربانک مالباخته که رمز آن در دسترس سارق بود اقدام به برداشت وجه به صورتي که گمان نمي کرد چهره اش شناسايي شود کرد و مالباخته بلافاصله پس از اين که متوجه برداشت از حسابش شد شکايتي در مجتمع قضايي شهيد قدوسي مطرح کرد و خواستار شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان شد.

پرونده سرقت لوازم داخلي خودرو پس از ارجاع به شعبه ۸۱۱ توسط بازپرس حسيني رسيدگي شد.بازپرس پرونده پس از بررسي مستندات پرونده، ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي را مامور دستگيري سارق يا سارقان کرد.

 ماموران پس از بررسي تصاوير دوربين هاي بانک، توانستند يکي از سارقان را شناسايي و او را که تازه از زندان آزاد شده بود دستگير کنند. اين سارق که در مقابل مستندات و تصاوير، چاره اي جز اعتراف نداشت به ده فقره سرقت در کمتر از ۲ ماه آزادي اعتراف کرد و ديگر همدست خود را نيز لو داد.

 ماموران بلافاصله مخفيگاه ديگر سارق را شناسايي کردند و او را که غافلگير شده بود دستگير کردند. در بازرسي ماموران از محل اختفاي دو متهم يک خودروي سرقتي به همراه ۲۲ عدد باند و هشت عدد ساب و هفت آمپلي فاير و ده عدد پخش سرقتي کشف و ضبط شد.

 در ادامه ماموران مالخر لوازم سرقتي که لوازم سرقتي را به قيمت بسيار پايين خريداري کرده بود شناسايي و دستگير کردند.متهمان پس از رسيدگي به پرونده سرقت از خودروهاي ۲۰۶ به دستور بازپرس پرونده براي تکميل فرآيند قضايي روانه زندان شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.