دوشنبه، ۱۴ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۴

فرمانده‌ی انتظامی کلان‌شهر تبریز گفت: با تلاش مأموران کلانتری 21 شهرک ارم دعانویسی که ادعای احضار روح می‌کرده و باعث اغفال زنان جوان…

فرمانده‌ی انتظامی کلان‌شهر تبریز گفت: با تلاش مأموران کلانتری 21 شهرک ارم دعانویسی که ادعای احضار روح می‌کرده و باعث اغفال زنان جوان و گمراهی آنان می‌شد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، سرهنگ «فرهنگ نوروزی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های 110 مبنی بر اینکه در خیابان لیلابی تبریز دعانویسی احضار روح می‌کند، موضوع در دستور کار عوامل کلانتری 21 قرار گرفت و با بررسی اطلاعاتی آدرس اعلامی و صحت موضوع تأئید شد.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی دستورات لازم اخذ شد و با دستور رئیس کلانتری اقدام لازم در جهت دستگیری نامبرده آغاز و مأموران به آدرس مذکور اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل شدند.

فرمانده‌ی انتظامی کلان‌شهر تبریز ادامه داد: سه زن با تیپ جوان به عنوان مشتری در محل بودند که کار دعانویسی و احضار روح برای آنها انجام و در این خصوص مبالغ هنگفت از آنها دریافت می‌شد.

نوروزی گفت: نامبرده که باعث اغفال زنان جوان و گمراهی آنان می‌شد دستگیر و وسایل و کتب مربوط دعانویسی و احضار روح جمع‌آوری و به کلانتری انتقال داده شد.

وی افزود: پرونده‌ی قضایی در این خصوص تشکیل و متهم به همراه وسایل کشف شده به دادسرا اعزام شد.

فرمانده‌ی انتظامی کلان‌شهر تبریز به شهروندانی که به امید برطرف کردن مشکلات زندگی خود به افراد رمال و دعانویس مراجعه می‌کنند، خاطرنشان کرد: متأسفانه با وجود اعلام هشدارها و توصیه‌های فراوان در این‌باره باز شاهد مراجعه برخی شهروندان به این قبیل افراد هستیم که نه تنها مشکلاتشان برطرف نشده بلکه تاوان سخت و شومی را پرداخت کرده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.