چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۶

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، رییس پلیس راه آهن شمالشرق گفت : در چند روز اخیر، ماموران…

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، رییس پلیس راه آهن شمالشرق گفت : در چند روز اخیر، ماموران پلیس موفق به شناسایی و دستگیری دو سارق موتورسیکلت و کشف سه دستگاه موتور سرقتی شدند.

سرهنگ ˈمحمدرضا مالکیˈ با اشاره به تشدید برخورد با سارقان در دستور کار پلیس افزود:به این منظور طرح ویژه ای برای ارتقای امنیت در خطوط ریلی به اجرا در آمد.

وی با تاکید و تلاش همه جانبه پلیس راه آهن برای ارتقای امنیت خطوط ریلی گفت: متهمان دستگیر و با تکمیل پرونده تحویل به مرجع قضایی، روانه زندان شدند.

مالکی تصریح کرد: در ایستگاه های راه آهن با توجه به حجم بالای تردد وسایل نقلیه و نیز عجله و شتاب مسافران، شناسایی و دستگیری سارقان وسایل نقلیه بسیار دشوار است و نیازمند تدابیر خاصی است.

حوزه ریلی پلیس راه آهن شمالشرق با طول بیش از 540 کیلومتر بعد از ایستگاه راه آهن گرمسار در استان سمنان آغاز و پس از طی حدود 540 کیلومتر و 27 ایستگاه ، راه آهن در ایستگاه نقاب واقع در حوزه جغرافیایی استان خراسان رضوی خاتمه می یابد.

1536/599

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.