یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۰۳:۳۹

فرمانده‌ی انتظامی خراسان‌شمالی از دستگیری سارق دو سرقت مسلحانه از فروشگاه مواد غذایی در بجنورد خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی…

فرمانده‌ی انتظامی خراسان‌شمالی از دستگیری سارق دو سرقت مسلحانه از فروشگاه مواد غذایی در بجنورد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌شمالی، سردار «صفوه‌الله محمدی» اظهار کرد: نیمه شب گذشته با پیگیری و تلاش‌های نیروهای انتظامی استان سارق به همراه دو نفر از همدستان خود دستگیر شده است.

وی با اشاره به اینکه سارق و همدستانش با یکدیگر برادر هستند، ادامه داد: سارق مجرد و 37 ساله بوده و سابقه‌ی زندانی بر اثر نزاع و درگیری را داشته است.

فرمانده‌ی انتظامی خراسان‌شمالی با بیان اینکه سارق به طرز ماهرانه‌ای لوله سلاح خود را بمنظور حمل و جابجایی کوتاه کرده بود، افزود: از محل اختفای این سارق یک قبضه سلاح شکاری، دستکش، موتورسیکلت، کلاه کشی، کلت کمری با خشاب و تعدادی سلاح سرد کشف شد.

محمدی یادآور شد: علاوه‌بر کشف این موارد از محل اختفای وی در نهایت خود سارق نیز به سرقت از دو فروشگاه مواد غذایی مرکز استان طی یک ماه گذشته اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه با وجود سرقت‌های مسلحانه‌ای که در کشور اتفاق می‌افتد، سرقت رخ داده در استان خیلی قابل توجه نیست، خاطرنشان کرد: این در حالی است که وقوع این اتفاق برای استان حساس بود و برای دریافت نتیجه مطلوب به صورت جدی و ویژه این مهم پیگیری شد.

فرمانده‌ی انتظامی خراسان‌شمالی باذکر اینکه سارق بومی استان است، یادآور شد: سارق در محلی در نزدیکی این دو فروشگاه مواد غذایی مورد نظر برای سرقت زندگی می‌کرد.

محمدی با رد هر گونه شایعه‌ای در خصوص وقوع متعدد این اتفاق در دیگر فروشگاه‌های موجود مرکز استان، گفت: مسائل سیاسی نیز در این سرقت اصلاً دخیل نبوده است و سرقت با این شیوه و شگرد فقط جنبه مادی و مالی داشته است.

وی با بیان اینکه سارق به هیچ مسئولی در استان منتسب نیست، خاطر نشان کرد: خانواده‌ی سارق، خانواده‌ی شناخته شده‌ای نیستند و تقربیاً از سطح ضعیفی می‌باشند که این امر و مشکلات مادی سبب وقوع این سرقت شده است.

به گزارش ایسنا، سرقت مسلحانه‌ای در روزهای 9 و 19 مهرماه از دو فروشگاه مواد غذایی در بجنورد به وقوع پیوست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *