شنبه، ۰۳ آبان ۹۳ - ۰۳:۰۵

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود از عملیات ضربتی و مقتدرانه پلیس این شهرستان که منجر به دستگیری، یک شرور آدم‌ربا و سارق مسلح فراری…

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود از عملیات ضربتی و مقتدرانه پلیس این شهرستان که منجر به دستگیری، یک شرور آدم‌ربا و سارق مسلح فراری شد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سمنان، سرهنگ رحمت‌الله طاهری با اعلام این خبر، افزود: با دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره درگیری مسلحانه در علی‌آباد کتول استان گلستان که در آن متهم با گلوله پلیس از ناحیه پا زخمی شده و با همان وضعیت به سمت شاهرود فرار کرد، بی‌درنگ تیم‌های ویژه پلیس برای بررسی موضوع تشکیل شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات بعدی مشخص شد متهم متواری شروری 24 ساله است که در پرونده‌اش سوابق متعدد کیفری از جمله آدم‌ربایی، سرقت مسلحانه، اخلال در نظم عمومی، حمل سلاح غیرمجاز و… به چشم می‌خورد.

طاهری تصریح کرد: بنا بر اخبار و گزارش‌های دریافتی، شرور فراری در یکی از روستاهای بخش بسطام شهرستان شاهرود مخفی شده بود که پس از انجام هماهنگی لازم با مرجع قضایی، عملیات دستگیری وی آغاز شد.

وی با بیان اینکه این موضوع از حساسیت ویژه‌ای برخوردار بود و در این راستا نیز دو تیم ویژه برای دستگیری این سارق مسلح به روستای مورد نظر اعزام شدند تصریح‌کرد: در ادامه با شناسایی محل اختفای متهم، عملیات دستگیری متهم آغاز شد.

طاهری با بیان اینکه شرور سابقه‌دار در برابر مأموران مقاومت کرده و با پلیس درگیر شد خاطرنشان کرد: سرانجام پس از دقایقی درگیری، متهم توسط مأموران آگاهی بسطام شاهرود دستگیر و برای رسیدگی به جرائم به شهرستان علی‌آباد کتول منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با قدردانی از تلاش مأموران در دستگیری این متهم خطرناک تأکید کرد: حضور به موقع و مقتدرانه مأموران در جای جای استان پهناور سمنان به ویژه شاهرود، این نقطه از کشور را به محل ناامنی برای مجرمان و برهم‌زنندگان امنیت و آرامش مردم بدل کرده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *