سه شنبه، ۱۱ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۰

فرمانده‌ی دریابانی شهرستان سیریک و میناب گفت: در عملیات پلیس شرور مسلح شهرستان‌های سیریک، میناب، جاسک در حوالی روستای جوشکی سیریک دستگیر شد….

فرمانده‌ی دریابانی شهرستان سیریک و میناب گفت: در عملیات پلیس شرور مسلح شهرستان‌های سیریک، میناب، جاسک در حوالی روستای جوشکی سیریک دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خلیج‌فارس، سرهنگ «حمید چگنی» اظهار کرد: در بازرسی از منزل این شرور مسلح ۲ قبضه کلت کمری، یک قبضه سلاح کلاشینکف، یک قبضه سلاح ساچمه‌زنی به همراه ۴ تیغه خشاب و ۵۲۳ عدد فشنگ جنگی همراه با تجهیزات از جمله یک رشته قطار جای تیر و یک جلد کلت کمری کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در عملیات ماهرانه‌ی پلیسی، شرور مسلح شهرستان‌های سیریک، میناب و جاسک(معروف به نواب) در حوالی روستای جوشکی از توابع بخش مرکزی شهرستان سیریک دستگیر شد.

فرمانده‌ی دریابانی شهرستان سیریک و میناب یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته در راستای حفاظت و حراست از مرزهای آبی و خاکی شرق استان توسط پاسگاه بریزگ، ۸۰ نفراز اتباع بیگانه غیرمجاز(افغانی و پاکستانی) در حوالی کوه‌ها و جنگل‌های روستاهای هرنگان، بریزگ و خرگوشی دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

به گزارش ایسنا، شهرستان سیریک،۱۲۰ کیلومتر مرز آبی دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *