پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۱

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، شش سارق و مالخر را به همراه دو میلیارد ریال اموال مسروقه…

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، شش سارق و مالخر را به همراه دو میلیارد ریال اموال مسروقه دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ الیاس دلیر، فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد با اعلام این خبر، افزود: به دنبال وقوع تعدادی سرقت منزل در منطقه، کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی رد پای دو سارق در این سرقت‌ها مشخص و توسط کارآگاهان شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد بیان کرد: در تحقیقات به عمل آمده سارقان دستگیر شده به شش مورد سرقت منزل در منطقه و فروش اموال مسروقه به تعدادی مالخر اعتراف کردند.

دلیر گفت: در اقدامی دیگر چهار نفر از خریداران اموال مسروقه دستگیر و از آنان وسایل و لوازم سرقتی متعلق به شهروندان به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال کشف و تحویل صاحبان اصلی شد.

این مقام انتظامی مردم را به هوشیاری در مقابل سارقان و همکاری با پلیس دعوت کرد و گفت: همکاری مردم با پلیس و هوشیاری در نگهداری اموال و وسایل، سارقان را ناکام می گذارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *