سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۰

شکارچی غیرمجاز دیروز با تلاش مأموران انتظامی شهرستان تفرش استان مرکزی دستگیر و یک لاشه قوچ وحشی از مخفی‌گاه این فرد کشف و…

شکارچی غیرمجاز دیروز با تلاش مأموران انتظامی شهرستان تفرش استان مرکزی دستگیر و یک لاشه قوچ وحشی از مخفی‌گاه این فرد کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی مرکزی، سرگرد «سیروس دالوند» فرمانده‌ی انتظامی تفرش در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات فنی و کسب اطلاعات توسط مأموران پاسگاه انتظامی بازرجان این شهرستان از فعالیت فردی در زمینه‌ی شکار غیرمجاز برخی حیوانات حفاظت شده، موضوع مورد پیگیری پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی وسیع محل اختفای شکارچی غیرمجاز در یکی از روستاهای شهرستان تفرش شناسایی شد.

فرمانده‌ی انتظامی تفرش ادامه داد: پلیس با اطمینان از حضور متهم در مخفی‌گاهش دیروز(سه‌شنبه 15 شهریورماه) با هماهنگی مقام قضایی و همکاری مأموران محیط زیست وارد عمل شد و ضمن دستگیری شکارچی غیرمجاز، در بازرسی از مخفی‌گاهش، 14 فشنگ از نوع سلاح برنو غیرمجاز و هشت کیلوگرم لاشه‌ی گوشت قوچ وحشی، کشف و ضبط کردند.

دالوند با اشاره به برنامه‌های ویژه‌ی پلیس برای برخورد با شکارچیان غیرمجاز در نقاط حفاظت شده این شهرستان، از عموم شهروندان خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *