یکشنبه، ۲۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۲

فرمانده‌ی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان قاتل مسلح فراری در عملیات بامدادی پلیس در…

فرمانده‌ی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان قاتل مسلح فراری در عملیات بامدادی پلیس در زاهدان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه‌ی سیستان و بلوچستان، سردار «حسین رحیمی» اظهار کرد: در پی وقوع قتل جوانی بر اثر شلیک گلوله در شامگاه 11 شهریورماه امسال در شهر زاهدان توسط فرد ناشناس، بلافاصله چند تیم ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی بررسی موضوع را آغاز کردند.

فرمانده‌ی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی، پایش میدانی و اقدامات تخصصی خود را به صورت گسترده برای شناسایی فرد قاتل ادامه داده و پس از انجام تحقیقات گسترده خود، ردپاهایی از دخالت یکی از دوستان مقتول در پرونده را دریافتند.

وی با بیان اینکه با کسب این سرنخ، پرونده وارد مرحله جدیدی شد، ادامه داد: این فرد که پس از وقوع قتل از منطقه متواری و در منزلی در اطراف شهر زاهدان مخفی شده بود، با اشرافیت اطلاعاتی پلیس شناسایی شد و با هماهنگی مراجع قضایی طی یک عملیات هدفمند، بامداد امروز در مخفیگاهش دستگیر شد.

رحیمی گفت: مأموران در بازرسی از این مخفیگاه یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات مربوطه و مواد مخدر کشف کرده و متهم را برای بررسی بیشتر به مقر پلیس انتقال دادند.

رئیس پلیس سیستان و بلوچستان در ادامه خاطرنشان کرد: این متهم که دارای چند فقره سابقه کیفری بوده در ابتدا منکر انجام قتل بود اما در ادامه تحقیقات تخصصی پلیس و مواجهه با مستندات جمع‌آوری شده توسط پلیس، به انجام قتل دوست خود با استفاده از سلاح مکشوفه اعتراف کرد.

وی در رابطه با انگیزه وقوع قتل خاطرنشان کرد: قاتل در تحقیقات پلیسی، هدف از انجام این قتل را اختلافات مالی گسترده با مقتول بیان کرد که پس از پایان تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.