جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۳

سرهنگ یوسف ملک زاده پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در اردیبهشت ماه پارسال ماموران انتظامی از وقوع یک فقره قتل در مزرعه ای…

سرهنگ یوسف ملک زاده پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در اردیبهشت ماه پارسال ماموران انتظامی از وقوع یک فقره قتل در مزرعه ای اطراف جهرم مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در این ماموریت با جسد مردی 50 ساله به نام ˈع – نˈ که با اسلحه سوزنی به قتل رسیده بود، مواجه شدند، گفت: در بررسی های اولیه مشخص شد که مقتول دارای دو همسر بوده و از مدت ها قبل با خانواده هر دو همسر خود اختلاف داشته است.

ملک زاده افزود: در تحقیقات انجام شده توسط ماموران همچنین مشخص شد که مقتول توسط برادر همسر اولش به نام ˈالف- پˈ 28 ساله با اسلحه سوزنی از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده است.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، محل اختفای متهم به قتل را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه به همراه اسلحه مورد استفاده در قتل، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم علت قتل را اختلافات خانوادگی متهم به قتل با مقتول عنوان و اضافه کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شد.

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد .ک/3

/7369/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.