دوشنبه، ۲۷ مرداد ۹۳ - ۰۷:۱۳

‌رییس پلیس فتای استان خراسان‌شمالی از دستگیری عامل نفوذ به 1100 حساب بانکی و سرقت 900 میلیون ریال وجه نقد خبرداد. به گزارش…

‌رییس پلیس فتای استان خراسان‌شمالی از دستگیری عامل نفوذ به 1100 حساب بانکی و سرقت 900 میلیون ریال وجه نقد خبرداد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان‌شمالی، سرگرد سهیل خاکشور افزود: در پی وقوع یک فقره پرونده کلاهبرداری اینترنتی از شهروندان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتای استان خراسان‌شمالی قرار گرفت.

وی بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد که کلاهبردار یا کلاهبرداران به صورت ماهرانه با نفوذ به 1100 حساب بانکی شهروندان، اقدام به سرقت وجه از طریق شارژ تلفن‌همراه کرده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع و تعداد شاکیان در استان‌های مختلف کشور، موضوع به صورت ویژه توسط این پلیس پیگیری شد.

رییس پلیس فتای خراسان‌شمالی تصریح‌کرد: با تحقیقات تکمیلی و فشرده مأموران، فردی در یکی از استان‌های غربی کشور شناسایی و پس از چند روز تعقیب و مراقبت پلیسی، در یک عملیات غافلگیرانه حین فروش کارت شارژ دستگیر و برای تحقیق و سیر مراحل قانونی پرونده به این استان منتقل شد.

خاکشور در ادامه اظهارکرد: متهم در بازجویی‌های اولیه منکر بزه انتسابی خود شد، بنابراین با ارائه مستندات کافی توسط پلیس، متهم از نفوذ به بیش از 1100 حساب بانکی شهروندان و سرقت بیش از 900 میلیون ریال اعتراف کرد.

وی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *