چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۶

‌جانشین انتظامی ایلام از دستگیری 50 اراذل و اوباش و سیاه‌جامگان شهر ایلام در 24 ساعت گذشته خبر داد. سرهنگ حسن سماواتی در…

‌جانشین انتظامی ایلام از دستگیری 50 اراذل و اوباش و سیاه‌جامگان شهر ایلام در 24 ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ حسن سماواتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام، اظهارکرد: در ادامه افزایش ضریب امنیتی در سطح شهرستان و احساس امنیت در بین مردم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ارتقاء امنیت محلات پارک‌ها و تفرجگاه و برخورد با اراذل و اوباش و سیاه جامگان‌ها در سطح شهر ایلام ادامه و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با توجه با نزدیک‌شدن به بازگشایی مدارس با هماهنگی با مقامات قضایی طرح برخورد با اراذل و اوباش و سیاه‌جامگان در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمده و 50 نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سماواتی با بیان اینکه اجرای طرح بازتاب خوب و مثبتی در بین اقشار مختلف مردم و مسئولان را به همراه داشته و این موضوع باعث دلگرمی انتظامی شهرستان در ادامه اجرای طرح است، خاطرنشان کرد: هدف اصلی پلیس از اجرای این طرح ایجاد احساس امنیت و رضایتمندی مردم است.

جانشین انتظامی استان ایلام با تاکید براینکه این طرح به صورت تا پایان امسال ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: پلیس با افرادی که قصد دارند با اعمال مجرمانه آرامش مردم را برهم بزنند به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *