دستگیری 50 اوباش سیاه‌جامه

‌جانشین انتظامی ایلام از دستگیری 50 اراذل و اوباش و سیاه‌جامگان شهر ایلام در 24 ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ حسن سماواتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام، اظهارکرد: در ادامه افزایش ضریب امنیتی در سطح شهرستان و احساس امنیت در بین مردم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ارتقاء امنیت محلات پارک‌ها و تفرجگاه و برخورد با اراذل و اوباش و سیاه جامگان‌ها در سطح شهر ایلام ادامه و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با توجه با نزدیک‌شدن به بازگشایی مدارس با هماهنگی با مقامات قضایی طرح برخورد با اراذل و اوباش و سیاه‌جامگان در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمده و 50 نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سماواتی با بیان اینکه اجرای طرح بازتاب خوب و مثبتی در بین اقشار مختلف مردم و مسئولان را به همراه داشته و این موضوع باعث دلگرمی انتظامی شهرستان در ادامه اجرای طرح است، خاطرنشان کرد: هدف اصلی پلیس از اجرای این طرح ایجاد احساس امنیت و رضایتمندی مردم است.

جانشین انتظامی استان ایلام با تاکید براینکه این طرح به صورت تا پایان امسال ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: پلیس با افرادی که قصد دارند با اعمال مجرمانه آرامش مردم را برهم بزنند به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*