پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۴

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری 81 مجرم تحت تعقیب نیروی انتظامی این استان در قالب طرح ارتقاء امنیت خبر داد. به گزارش خبرنگار…

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری 81 مجرم تحت تعقیب نیروی انتظامی این استان در قالب طرح ارتقاء امنیت خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران، افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای سال جاری تاکنون هر دو هفته یک بار این طرح در سطح شهرستان‌های لرستان اجرا شده است.

وی اظهار کرد: این طرح بعد از 20 روز کار اطلاعاتی توسط پلیس‎های متخصص به صورت منسجم در لرستان به مرحله اجرا درآمده است.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: این طرح در سه شهرستان خرم‎آباد، دورود و بروجرد اجرا شد که در این طرح در مجموع 81 نفر از افراد تحت تعقیب شامل معتاد، سارق، قاچاقچی و …دستگیر شدند.

سردار قنبری با بیان اینکه در این رابطه 23 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد، اضافه کرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سه شهرستان خرم‎آباد، دورود و بروجرد 59 دستگاه خودروی مسروقه و تحت تعقیب مقامات قضایی توقیف شده است.

وی گفت: همچنین در اجرای این طرح سه دستگاه بی‎سیم، هفت کیلوگرم انواع مواد مخدر، مقادیری فشنگ و … کشف شده است.

فرمانده انتظامی لرستان افزود: پاکسازی 57 نقطه آلوده در لرستان از دیگر اقدامات روز گذشته نیروهای انتظامی در اجرایی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی است.

سردار قنبری اظهار کرد: در این رابطه چهار دکه که اقدام به فروش مواد مخدر کرده بودند، جمع‎آوری شدند که برای اجرایی این طرح 350 نفر نیرو به همراه 100 دستگاه خودرو استفاده شده است.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *