سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۶

تيم ملي فرانسه موفق شد نيجريه را با نتيجه 2 بر صفر در ورزشگاه ناسيونال شهر برازيليا شکست دهد و به عنوان پنجمين…

تيم ملي فرانسه موفق شد نيجريه را با نتيجه 2 بر صفر در ورزشگاه ناسيونال شهر برازيليا شکست دهد و به عنوان پنجمين تيم جواز حضور در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 برزيل را کسب کند.

پس از اين بازي ديديه‌ دشان که شاگردانش تا اين مرحله از رقابت‌ها عملکرد فوق‌العاده‌‌اي را به نمايش گذاشته‌اند، به خبرنگاران گفت: احساس شعف و خوشحالي تمام تيم را دربر گرفته است اما تورنمنت هنوز به پايان نرسيده است. پيروزي برابر نيجريه تنها يک گام ديگر بود.

دشان در خصوص بازي تصريح کرد: ما موقعيت‌هاي فراواني براي باز کردن دروازه نيجريه داشتيم و تا دقيقه 60 کنترل بازي را تماماً در دست داشتيم، هرچند گل‌ها کمي دير از راه رسيدند. تنش بازي زياد بود و برابر حريفي قرار گرفته بوديم که از نظر قواي جسماني در سطح بسيار بالايي قرار داشت.

سرمربي خروس‌ها خاطر نشان کرد: بازي پر از نبردهاي تن به تن بود. به نظر من در اين دوره از جام جهاني تمام بازي‌ها سخت هستند اما ما هراسي نداريم و همه چيز روبه‌راه است. من به کاري که تيمم از ابتدا تا پايان بازي انجام داد افتخار مي‌کنم. حالا چهار روز فرصت داريم تا تجديد قوا و خودمان را براي بازي بعدي آماده کنيم. حالا فرانسه در يک چهارم نهايي است. مي‌خواهيم مطمئن شويم که مي‌توانيم يک مرحله ديگر هم بالا برويم.

بازي بعدي تيم ملي فرانسه در مرحله يک چهارم نهايي مقابل برنده بازي تيم‌هاي ملي آلمان و الجزاير در ديدار ششم مرحله يک چهارم نهايي است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.