جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۵

در آستانه ديدار تيم‌‌هاي ملي فرانسه و آلمان در اولين بازي از مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 برزيل،‌ديديه دشان که مردانش…

در آستانه ديدار تيم‌‌هاي ملي فرانسه و آلمان در اولين بازي از مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 برزيل،‌ديديه دشان که مردانش تا اين مقطع از تورنمنت عملکرد تماشايي و قابل قبولي را ارائه و از چهار بازي خود سه پيروزي و يک تساوي کسب کرده‌اند، اظهار داشت: ما از آلمان نمي‌ترسيم و خود را به بهترين شيوه ممکن براي اين بازي آماده کرده‌ايم.

به نقل از تسنيم، هافبک پيشين يوونتوس در پاسخ به ادعاي يواخيم لو،‌ همتاي آلماني خود روي نيمکت ژرمن‌ها که گفته است فرانسه شانس بيشتري براي صعود به مرحله نيمه نهايي جام جهاني دارد،‌ گفت: چقدر دوست داشتني. بايد بگويم که در ابتداي اين جام جهاني اين آلمان بود که همه از آن به عنوان مدعي قهرماني ياد مي‌کردند. به نظر من اين تيم هنوز هم نسبت به تيم ما باتجربه‌تر است.

دشان افزود: من فکر مي‌کنم که آلمان برابر غنا در مرحله گروهي مشکلاتي داشت اما از ديگر ديدارها سربلند بيرون آمد. همه ما آلمان را مي‌شناسيم. آلمان يک تيم بسيار منسجم است که تعادل و بازيکنان بسيار خوبي دارد.

کاپيتان پيشين خروس‌ها خاطرنشان کرد: از شروع جام جهاني، ‌آلمان از بازيکنان فراواني استفاده کرده و پست آنها را در زمين بازي تغيير داده است. اين نشانه‌اي از منسجم بودن آلمان است.

تيم‌‌هاي ملي آلمان و فرانسه امشب (جمعه) از ساعت 20 و 30 دقيقه به وقت تهران به مصاف يکديگر مي‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.