دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۵۸

تيم ملي فوتبال فرانسه از ساعت 20 و 30 دقيقه امشب در مرحله يک‌هشتم نهايي رقابت‌هاي جام‌جهاني به مصاف نيجريه خواهد رفت. اين…

تيم ملي فوتبال فرانسه از ساعت 20 و 30 دقيقه امشب در مرحله يک‌هشتم نهايي رقابت‌هاي جام‌جهاني به مصاف نيجريه خواهد رفت. اين اولين بار است که فرانسه در اين رقابت‌ها در برازيليا بازي خواهد کرد و برگزاري اين ديدار در ساعت يک بعد ازظهر نگراني‌ها در خصوص گرماي شديد هوا که به بالاي 30 درجه سانتيگراد خواهد رسيد را افزايش داده است.

با توجه به اينکه تمام بازي‌هاي فرانسه در مرحله گروهي اواخر بعدازظهر برگزار شد، اين تجربه جديدي براي خروس‌ها خواهد بود و ديديه دشان که در سال 1998 به همراه اين تيم قهرماني در جام‌جهاني را تجربه کرده، تأييد کرد که شرايط آب‌و هوايي مي‌تواند براي بازيکنان مشکل‌ساز شود.

به نقل از فارس، وي در اين باره اظهار داشت: بله، گرماي هوا نگرانم مي‌کند. اين مسابقه در زمان متفاوتي برگزار مي‌شود و بنابراين سه روز اخير تلاش مي‌کرديم تا با تغيير غذاي‌مان، خود را با اين زمان‌بندي هماهنگ کنيم.

دشان ادامه داد: بايد اين مشکلات را مديريت کرد. ديديم که برزيل و شيلي پس از پايان مسابقه‌شان به شدت خسته بودند.

سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه با ابراز نگراني از شرايط مامادو ساخو، مدافع تيمش که در تساوي بدون گل اين تيم مقابل اکوادور مصدوم شد، افزود: او در تمرين روز شنبه فقط دويد و بايد ببينم که آيا براي اين مسابقه آماده خواهد بود يا خير.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *