دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۰۶

به گزارش ایرنا سردارˈمظاهر مجیدیˈ یکشنبه در آیین معارفه رییس جدید بسیج ورزشکاران همدان افزود: امروزه استکبار جهانی با برنامه ریزی های مختلف…

به گزارش ایرنا سردارˈمظاهر مجیدیˈ یکشنبه در آیین معارفه رییس جدید بسیج ورزشکاران همدان افزود: امروزه استکبار جهانی با برنامه ریزی های مختلف و از طریق جنگ نرم درصدد نفوذ به افکار مردم بویژه سبک زندگی آنها است.

وی تصریح کرد: البته ملت ایران به وسیله ایمان به خدا، بصیرت و ولایت مداری بار دیگر فتنه های آنان را نقش برآب می کنند و اجازه نمی دهند این شرایط حاکم بر فضای اعتقادی خانواده شود.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی به فضل الهی و فداکاری جوانان غیور ایران اسلامی هشت سال بدون تجهیزات پیشرفته و با اتکال به قدرت الهی دشمنان را از سرزمین اسلامی بیرون راند و شکست ذلت بار را بر آنان تحمیل کرد.

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با اشاره به تهاجم شبکه های ماهواره ای دشمن در بین ملت ایران گفت: ملت ایران با هوشیاری، بصیرت و پیروی از راه شهدا و فرامین رهبر معظم انقلاب باز هم افتخار آفرینی می کنند.

وی پشتیبان واقعی جمهوری اسلامی را خون های پاک شهدا و رشادت های جوانان و رزمندگان در عرصه های حساس عنوان کرد و افزود: جمهوری اسلامی در حال حاضر به برکت رهبری، نظامی مقتدر و تاثیرگذار در معادلات بین المللی است.

سردار مظاهری در ادامه به سابقه درخشان سرهنگ شمسی پور در فعالیت های ورزشی و فرهنگی از ابتدای دوران جنگ تاکنون اشاره کرد و افزود: رشادت های سرهنگ شمسی پور در دوران دفاع مقدس بسیار بوده و ما از این رشادت ها باید درس ایمان، جهاد در راه خدا را فرا بگیریم.

وی افزود: امثال سرهنگ شمسی پور افتخار نظام انقلاب اسلامی هستند و امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و جانفشانی های جانبازانی همچون سرهنگ شمسی پور بوده است.

معاون توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز با قدرانی از تلاش های سرهنگ شمسی پور در توسعه فرهنگ بسیج در بین ورزشکاران استان گفت: امروز به لطف خداوند کشور ما در جهات مختلف در اوج است اما باید به فرهنگ سازی اسلامی جوانان بیشتر پرداخته شود .

ˈحسن دارششدرˈ افزود: نیاز است که جوانان با فرهنگ بسیجی آشنا شوند و یکی از راه های آشنایی جوانان با این فرهنگ بازید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است که این امر به خوبی در بسیج ورزشکاران استان اجرا شده است.

در این مراسم سرهنگ ˈمهدی باباییˈ به عنوان رییس جدید سازمان بسیج ورزشکاران استان همدان معرفی و از خدمات سرهنگ ˈعلیرضا شمسی پورˈ در مدت حضورش در این جایگاه قدردانی شد.

7520/551

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *