یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر،  حجت الاسلام نصیر نیک نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ظهر شنبه با حضور در بیت آیت الله محمودی…

به گزارش خبرنگار مهر،  حجت الاسلام نصیر نیک نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ظهر شنبه با حضور در بیت آیت الله محمودی با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.

آیت الله سید مرتضی محمودی در این دیدار با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی در پیشبرد امور فرهنگی و دینی اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی همواره در مسائل دینی و فرهنگی نقش مهم و اثر گذاری را ایفا کرده است.

سازمان تبلیغات اسلامی در مسائل فرهنگی جایگاه تأثیرگذاری دارد

امام جمعه ورامین افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین نیز از جمله ادارات فعال و تأثیر گذار در مسائل و برنامه های فرهنگی است که لازم است از تلاش های مجموعه این اداره تشکر و قدردانی شود.

محمودی با هشدار به تهاجم فرهنگی شدید علیه اسلام و انقلاب اسلامی، به خطرات  فرقه های ضاله و گمراه کننده اشاره کرد و گفت: امروز شبکه های ماهواره ای و ابزارهای نوین ارتباطی، به عنوان ابزارهای دشمن برای حمله به تفکر اسلامی جوانان این سرزمین تبدیل شده و در مقابل جنگ نرم و تحرکات استکبار، باید همه ما نیز با تکیه بر فرهنگ اسلام و مبانی قرآن کریم با این تهاجمات مقابله کنیم.

این مسئول یادآور شد: دشمنان امروز از جوانان ما به عنوان سرمایه‌های بزرگ و ارزشمند کشور، به عنوان طعمه استفاده کرده و برای اینکه عقاید خود را به نظام تحمیل کند، درصدد نفوذ بر فکر و اندیشه جوانان است.

وهابیت به دنبال ریشه کن کردن فرهنگ تشیع است

حجت الاسلام نصیر نیک نژاد نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در بیت امام جمعه ورامین بیان داشت: سابقه آشنایی بنده با آیت الله محمودی به سالیان گذشته باز می گردد و همواره ایشان را از شخصیت های مبارز و تأثیر گذار منطقه می دانم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود به تحرکات وهابیت اشاره کرد و گفت: همان جریانی که از زمان صدر اسلام در مقابل اهل بیت شکل گرفت، امروز با عنوان تفکر وهابیت در بسیاری از کشورهای اسلامی ریشه دوانده است و همان روشی که در صدر اسلام داشتند امروز وهابیت علیه شیعیان به راه افتاده است.

وی بیان داشت: امروز دشمنان اسلام با فرقه سازی سعی در ایجاد انحراف بین تفکرات شیعه دارند و وهابیت در این زمینه زاییده استکبار جهانی است که دشمنی و عناد دیرینه با اهل بیت و شیعیان دارد.

نیک نژاد تأکید کرد: هرچه وهابیت سعی در منزوی کردن شیعیان در جهان دارد، ما شاهد گسترش فرهنگ اهل بیت در اقصی نقاط جهان هستیم که این هم از معجزات امام معصوم است.

این مسئول گفت: امروزه گروه‌های تکفیری هولناک ترین شکنجه‌ها و جنایت ها را با نام اسلام بر علیه مسلمانان جهان مرتکب می‌شوند، در حالیکه منطق اسلام و پیغمبر اسلام(ص) که خداوند ایشان را به خوش اخلاقی سفارش کرده با این اقدامات وهابیت منافات دارد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب، نقش و جایگاه مردم در انقلاب اسلامی را یادآور شد و افزود: مردم ایران با وحدت و همدلی مقابل ظلم و زور ایستادگی کردند و با هدایت‌های رهبر کبیر انقلاب، نعمت جمهوری اسلامی را برای ایران به ارمغان آوردند.

تخریب مرقد امام هادی(ع) نشان از غربت ایشان است

نیک نژاد با تسلیت ایام شهادت امام هادی(ع) بیان داشت: مظلومیت امام هادی (ع) فقط به دوران امامت ایشان منتهی نشد و پس از شهادت غریبانه و مظلومانه ایشان نیز، ستمگران عالم از هرگونه جنایتی در حق امام دهم شیعیان دریغ نکردند که ساخت آلبومی موهن علیه امام هادی(ع) و تخریب مرقد منور ایشان در سامرا گوشه ای از مظلومیت این امام همام است.

این مسئول متذکر شد: نقش امام هادی(ع) در هدایت امت اسلامی بی بدیل بود و امروز اگر شاهد گسترش فرهنگ ناب اهل بیت در سراسر جهان هستیم به برکت تلاش های خالصانه ائمه هدی در دوران ظلم وستم حاکمان جبار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.