پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۹

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین اقوام، طوایف، مذاهب و عشایر کشور است. به گزارش خبرنگار…

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین اقوام، طوایف، مذاهب و عشایر کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس اقوام و عشایر کشور که در منطقه تنگه کنشت کرمانشاه و با حضور سردار نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در حال برگزاری است، اظهارکرد: ما می‌خواهیم با برگزاری این رزمایش به دشمنان نشان دهیم که وحدت، همدلی و همبستگی در میان اقوام و عشایر ایرانی موج می‌زند.

وی افزود: همین وحدت، همدلی و همبستگی رمز اصلی موفقیت انقلاب اسلامی ایران از زمان شکل‌گیری تاکنون بوده و هست.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: نمایش صلابت، اقتدار و آمادگی عشایر سرافراز جمهوری اسلامی ایران از جمله اصلی‌ترین اهداف برگزاری این رزمایش بزرگ است.

ریحانی تصریح کرد: ارتقاء توان رزمی و آمادگی برای مقابله با هرگونه از تهدیدات دشمنان از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش بزرگ اقوام عشایر ایران است.

وی یادآور شد: امروز تمام تحرکات ما را چه دوستان و چه دشمنان رصد می‌کنند و برگزاری چنین رزمایش عظیمی برای دشمنان مایه ذلت و عصبانیت و برای دوستان مایه آرامش و خوشحالی خواهد بود.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: خشم عشایر، ایلات، طوایف و اقوام ایرانی از دشمن مایه امیدواری برای دوستان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.