جمعه، ۱۷ مرداد ۹۳ - ۰۷:۵۸

اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان متشکل از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردمی با استاندار کرمان دیدار و گفت‌وگو کردند. به…

اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان متشکل از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردمی با استاندار کرمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، در این دیدار مهدی صدفی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، در سخنانی به نقش مهم و تاثیرگذار شورا در ایجاد وحدت و همدلی در جامعه اشاره کرد و گفت: در این شورا نمایندگانی از دستگاه‌های اجرایی و تشکل های مردمی حضور دارند.

وی افزایش وجاهت انقلاب را نتیجه حضور مردم در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب عنوان کرد و افزود: مردم پشتوانه اصلی نظام در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب هستند و همین امر اقتدار جهانی ایران را افزون کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان خنثی شدن توطئه‌های استکباری دشمنان را از دیگر کارکردهای مراسم ملی و مذهبی عنوان کرد و افزود: به برکت حضور پرشور مردم در راهپیمایی‌های مختلف امروز دشمن جرات استفاده از هیچ کدام از گزینه‌های روی میز خود را ندارد.

وی از تشکیل مجمع نمایندگان تشکل‌های مردمی، مجمع تشکل‌های اجرایی و شورای نخبگان در این شورا خبر داد و افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به صورت مستقیم با 40 دستگاه اجرایی و به صورت غیرمستقیم با همه نهادها در ارتباط است.

صدفی کسب رتبه‌های برتر کشوری توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان را در نتیجه تلاش همه اعضای شورا دانست و افزود: در شورای نخبگان از نظرات کارشناسان و دانشگاهیان در زمینه برگزاری هر چه بهتر مراسم و مناسبت ها استفاده می شود.

وی همچنین با تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه برای مشارکت در اطلاع رسانی دقیق و صحیح مراسم تصریح کرد: انجمن خبرنگاران شورا نیز متشکل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در این زمینه فعال هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با تاکید بر کار سخت در حوزه برگزاری مراسم و راهپیمایی مختلف اظهارکرد: برای برگزاری یک راهپیمایی بیش از دو هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم فعالیت می کنند که باید در این راستا از جمله از تلاش کارگران شهرداری در تنظیف مسیر راهپیمایی قبل و بعد از مراسم تقدیر ویژه کرد.

وی در ادامه ترویج ارزش‌ها و آرمان های حضرت امام (ره) را یکی از مهمترین رویکردهای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ذکر کرد و ادامه داد: در نتیجه وحدت و همدلی مردم در صحنه‌های مختلف فضای شادابی و نشاط در جامعه ایجاد شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *