جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۶

سعیده سادات خلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: کبدی با اینکه در بین رشته‌های ورزشی فعال استان قم یک ورزش نوپا…

سعیده سادات خلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: کبدی با اینکه در بین رشته‌های ورزشی فعال استان قم یک ورزش نوپا به شمار می‌رود اما با توجه به وجود استعدادهای بسیار خوب و جوانان آینده‌دار از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: این رشته ورزشی در هر دو رشته سالنی و ساحلی در قم به صورت جدی فعال است و تیم‌های مردان و بانوان قم در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور حضوری فعال دارند که حاصل آن دعوت چهره‌های مستعد به تیم‌های ملی مردان و بانوان است.

نایب رئیس هیئت کبدی استان قم یاد آور شد: کبدی قم از حدود یک دهه قبل که فعالیت خود را در قم آغاز کرده،‌ سابقه داشتن ملی‌پوش در تیم‌های ملی کبدی سالنی و ساحلی کشورمان را دارد و اکنون نیز یکی از بانوان کبدی‌کار قم به تیم ملی کبدی ساحلی دعوت شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه درخشش بانوان کبدی‌ استان قم در مسابقات قهرمانی کشور سبب شد تا هم اکنون یکی از بهترین بانوان کبدی کار قم که از اعضای موفق تیم بانوان قم به شمار می‌رود، از سوی کادر فنی تیم ملی بانوان کشورمان به اردوی تیم ملی برای مسابقات آسیایی دعوت شود.

خلیلی اضافه کرد: ‌برای همین منظور از سوی کادر فنی تیم ملی کبدی ساحلی بانوان کشورمان خانم‌ الهام رضایی یکی از  اعضای همشه موفق تیم کبدی بانوان استان قم برای شرکت در اردوی جدید تیم ملی کبدی ساحلی بانوان دعوت شده‌ است تا در برنامه‌های آماده‌سازی این تیم حضور یابد.

وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی کبدی ساحلی بانوان در تهران برپا شده است، اظهار کرد: بر این اساس بانوی کبدی‌کار استان قم در اردوی تیم ملی کبدی بانوان ساحلی کشورمان که با حضور سایر دعوت‌شدگان برگزار می‌شود حضور یافته و در کنار 21 ملی‌پوش دیگر حاضر در اردو برای به دست آوردن جواز حضور در مسابقات آسیایی تلاش می‌کند.

نایب رئیس هیئت کبدی استان قم یادآور شد: تیم ملی کبدی ساحلی بانوان کشورمان خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا که قرار است در شهر پوکت کشور تایلند به انجام برسد آماده می‌کند و امیدوار هستیم که نماینده قم تیم ملی را در این پیکارهای قهرمانی آسیا همراهی کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.