دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۴

رئیس خانه صنعت و معدن خوزستان گفت: عمده‌ترین معضل صنایع و تولیدکنندگان استان، مشکل نقدینگی است که انتظار داریم دولت در این زمینه…

رئیس خانه صنعت و معدن خوزستان گفت: عمده‌ترین معضل صنایع و تولیدکنندگان استان، مشکل نقدینگی است که انتظار داریم دولت در این زمینه تمهیدات لازم را بیاندیشد.

فرامرز احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه‌ خوزستان، اظهار کرد: اگر دولت هرچه سریع‌تر برای حل مشکل نقدینگی صنایع اقدامی نکند، قطعاً همین اندک اشتغال باقی‌مانده نیز از بین می‌رود و روز به روز اشتغال کمتر خواهد شد.

وی افزود: بهتر است دولت قبل از تعطیلی و خارج شدن صنایع و تولیدکنندگان از چرخه تولید، با تامین نقدینگی و بهبود فضای کسب و کار، کاری انجام دهد.

احمدی‌نژاد تصریح‌ کرد: پس از مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش، مشکل بعدی صنایع و تولیدکنندگان معضل بیمه تامین اجتماعی است که تولیدکنندگان هزینه‌های زیادی را بابت بیمه نیروی کار خود متحمل می‌شوند و دولت باید در این باره فکر کند.

وی عنوان‌کرد: متاسفانه مشکلات موجود صنعت و تولید همان مشکلات دوره‌های گذشته است و هنوز اقدام عملی در زمینه حل مشکلات انجام نشده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *