دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۴:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، سعید شبستری خیابانی دوشنبه در دیدار با قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی و اعضای شورای مرکزی این حزب در…

به گزارش خبرنگار مهر، سعید شبستری خیابانی دوشنبه در دیدار با قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی و اعضای شورای مرکزی این حزب در آذربایجان شرقی اظهار داشت: حزب مؤتلفه اسلامی از اسلامی ترین احزاب کشور است که با سابقه ای بیش از 50 سال، همواره ارادت خود را به ولایت و انقلاب به نحو احسن نشان داده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی کار حزبی را معادل با تخریب دیگر افراد و احزاب می دانند، خاطر نشان شد: حزب مؤتلفه همیشه نقدهای منصفانه ای از شرایط هر دوره و برهه  داشته و برای بهبود اوضاع جاری تلاش های دلسوزانه ای انجام داده است.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه همه مسوولان دولت حفظ اقتدار و عزت نظام است، تصریح کرد: بستر لازم برای فعالیت احزاب در آذربایجان شرقی فراهم است اما تحقق این مهم جز با حضور فعال احزاب در صحنه های مختلف ممکن نخواهد بود.

وی در پایان از آمادگی معاونت متبوع خود را برای استفاده از توان کلیه احزاب بویژه حزب مؤتلفه اسلامی که دست همکاری و همیاری به سمت دولت دراز کرده اند، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.