دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۸

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی وحیدزاده در نشستی با مدیران نمایندگی‌های استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد در شیراز با بیان این…

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی وحیدزاده در نشستی با مدیران نمایندگی‌های استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد در شیراز با بیان این مطلب، تعامل، هم‌اندیشی و امید به آینده را یکی از اهداف این نشست دانست و گفت: تصمیماتی که از این جلسات ناشی می‌شود ما را در مسیر موفقیت کمک می‌کند.

مدیرعامل سایپایدک با تاکید بر تعامل بهتر با شهروندان در نمایندگی‌های سایپا، گفت: این مساله به قدری اهمیت دارد که باید در جذب نیرو در نمایندگی‌ها ملاک قرار گیرد، شبکه نمایندگی‌ها نقطه قوت و مزیت گروه سایپا هستند و نباید بخاطر رفتار نامناسب عده‌ای با مشتری، این سرمایه خدشه دار شود.

وی افزود: سایپایدک تلاش کرده است تا با دسته‌بندی مشکلات موجود و حل آنها در قالب پروژه‌های مختلف و همچنین حرکت در مسیر سیاست‌های گروه سایپا، به سمت تعالی حرکت کند. نتایج اجرای این پروژه‌ها قطعا ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر یاری خواهد کرد.
مهندس وحیدزاده تاکید کرد: باید با درس گرفتن از گذشته، به فکر شرایط آینده باشیم و آن، نگاه جدید به کسب و کار است.

مدیرعامل سایپایدک افزود: در بحث آموزش، نگهداری نیروهای توانمند و تامین لباس کارکنان نمایندگی‌ها اقدامات خوبی در حال انجام است و راهکارهای اجرایی به نمایندگی‌ها ابلاغ خواهد شد. همچنین به منظور تعامل بهتر با نمایندگی‌ها تعدادی از دفاتر منطقه‌ای به صورت آزمایشی مجددا در مراکز استانها مستقر خواهند شد. از سوی دیگر در اعطای مجوزهای جدید نمایندگی سخت‌گیری‌های لازم را اعمال خواهیم کرد و انجمن‌های صنفی هم بیش از پیش در تصمیم گیری‌ها مشارکت خواهند داشت. از سوی دیگر بحث آمایش نمایندگی‌ها نیز در حال اجراست که بر این اساس مشخص خواهد شد به چه تعداد نمایندگی نیاز داریم. لذا نظر انجمن‌های صنفی در اعطا و لغو مجوز نمایندگی‌ها موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: تصمیمات خوبی در زمینه تامین قطعات گرفته شده و به زودی در این زمینه مشکلات کم خواهد شد و کم کم به این نقطه خواهیم رسید که مشکل نبود قطعه در نمایندگی‌ها به فراموشی سپرده شود. به همین منظور راه‌اندازی انبارهای منطقه‌ای در دست مطالعه و بررسی است تا بتوانیم قطعات درخواست شده را به موقع تأمین و ارسال کنیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *