جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۳

به گزارش ایرنا، ˈحمیدرضا مرصادیˈ روز پنجشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان تفت با بیان اینکه امسال بیش از هفت هزار دفترچه المثنی…

به گزارش ایرنا، ˈحمیدرضا مرصادیˈ روز پنجشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان تفت با بیان اینکه امسال بیش از هفت هزار دفترچه المثنی صادر کرده ایم از از بیمه شدگان زیر پوشش این سازمان خواست در حفظ و نگهداری دفترچه های بیمه دقت کنند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

وی افزود: سهل انگاری در نگهداری دفترچه های بیمه و ضرور زیان به صندوق این بیمه وارد می کند که تبعات آن ارائه خدمات دارویی، درمانی و مستمری را با مشکل روبرو خواهد کرد.

این مسوول، از زیرپوشش قرارگرفتن بیش از 270 هزار نفر در بیمه تامین اجتماعی استان خبر داد و گفت: 180 هزار نفر بیمه شدگان کارگری و 90 هزار بیمه شدگان خاص شامل مشاغل آزاد و اختیاری هستند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته در استان یزد 521 هزار دفترچه جدید صادر شده است، افزود: در استان یزد بیش از 45 هزار نفر مستمری بگیر از 16 شعبه ثابت و 6 شعبه اعمالی از خدمات سازمان بهره مند می شوند.

مرصادی، با اشاره به اینکه 17 هزار و 100 بیمه شده ساختمانی زیر پوشش تامین اجتماعی استان یزد هستد، خاطرنشان کرد: افراد با پرداخت یک سوم هزینه بیمه ساختمانی خودشان می توانند مابقی را در 6 قسط مساوی پرداخت و مانند بیمه شدگان اجباری از تمام تعهدات سازمان استفاد کنند.

ˈمحمود زارعˈ فرماندار شهرستان تفت نیز در این نشست گفت: تامین اجتماعی از تاثیرگذارترین سازمانها در تکریم ارباب رجوع و همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است.

وی از تامین اجتماعی شهرستان تفت که در خدمتگذاری و خدمت رسانی به مردم تلاش و در بررسیها نیز رضایت مردم را در پی داشته است قدردانی کرد. ک/2

7547/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.