شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۳

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل  از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دفتر رئیس‌جمهور روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور…

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل  از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دفتر رئیس‌جمهور روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید تصریح کرد که استان لرستان شایسته ارزنده‌ترین توجهات است.

در بخشی از این پیام آمده است که یقیناً دولت تدبیر و امید در پرتو نفس‌های گرم و حمایت‌های بی دریغ مردم نجیب این استان در تحقق مطالبات به حق آنان و برون‌رفت از تنگناها و کاهش آسیب‌های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

رئیس‌جمهور بیست و هشتم خرداد ماه در سفر دو روزه راهی استان لرستان شده بود.

متن پیام دفتر ر‌ئیس‌جمهور به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

لرستان قامت بلند آزادگی است. مردم وطن ‌دوست، استقلال‌طلب، هوشمند، اصیل و دیندار این استان همواره در برابر گردنکشان و بیگانگان دژی محکم و نفوذناپذیر و در دوران اخیر نیز یکی از کانون‌های درخشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده‌اند.

مردان غیور و زنان بلند همت این خطه پربرکت، با ترکیب ارزشهای عشایری و میراث گرانبهای ایلی خود و ایمان ناب و عشق به اهل بیت(ع)، فرهنگی اصیل که آیینه تمام‌نمای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، فراهم آورده اند.
 
این استان، علی‌رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی ، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی‌نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب‌ترین و آماده‌ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت‌هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.

یقینا دولت “تدبیر و امید” در پرتو نفس‌های گرم و حمایت‌های بی‌دریغ مردم نجیب این استان، در تحقق مطالبات به حق آنان و برون‌رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

برخورد فرض می‌دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران عشایر فداکار، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، کشاورزان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروی نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.
 
امید است در سایه عنایات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولان ، گام های بلندی در جهت توسعه پایدار و همه جانبه این خطه زرخیز برداشته شود و تصمیمات و اقدامات دولت گامی به سوی تحقق مطالبات بر حق آنان باشد.
 
دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.