دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۸

کمال الدین پیرموذن روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی و ابراز خرسندی از…

کمال الدین پیرموذن روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی و ابراز خرسندی از آغاز به کار کمپین آری به تولید ملی، افزود: شاه کلید حل همه مشکلات کشور آری گفتن و بها دادن به تولید ملی و بهره مندی از بیانات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: بها دادن به تولید ملی باعث تقویت و افزایش قدرت چانه زنی جمهوری اسلامی ایران در دنیا می شود.

وی با بیان اینکه موفقیت ایران در گروی توانمندی اقتصادی و تولیدی آن است، اظهار داشت: آری و حمایت از تولیدات داخلی، موفقیت ما را در تعامل سازنده با دنیا کلید می زند.

پیرموذن با تاکید براینکه تقویت تولیدات داخلی و روی خوش نشان دادن به اقتصاد مولد می تواند بهترین راه برون رفت از شرایط موجود باشد، گفت: با بهادادن به تولید ملی، فرصت های شغلی زیادی برای خیل عظیم و لشکر بیکاران کشور فراهم می شود.

نماینده مردم اردبیل در خانه ملت، با آرزوی موفقیت برای کمپین «آری به تولید ملی» در متقاعد کردن جامعه برای نشان دادن روی خوش به کالاهای ایرانی، یادآور شد: امیدوارم همه دلسوزان نظام که دل در گروی توسعه کشور دارند، در این کمپین وارد شوند و یار تولید ملی، مدد رسان کارآفرینان، کارگران و تلاشگران عرصه تولید و صنعت کشور باشند.

اقتصام(4)9141**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *