پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۴۹

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دلواپس مذاکرات هسته‌ای و حقوق ایران نیستیم، چون مذاکرات زیر نظر رهبری نظام به پیش می‌رود. به…

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دلواپس مذاکرات هسته‌ای و حقوق ایران نیستیم، چون مذاکرات زیر نظر رهبری نظام به پیش می‌رود.

به گزارش  «تابناک»، «محسن رضایی» روز پنجشنبه در حاشیه نخستین نشست همایش «گفتمان اقتصاد مقاومتی از منظر دین» در قم در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با بیان اینکه افق آینده کشور خوب است، افزود: دغدغه داشتن با امید سازگاری دارد و مهم این است که ما امید خود به آینده کشور را از دست ندهیم. وی ادامه داد: اگر دغدغه منجر به هشیاری شود خوب است؛ اما اگر منجر به ناامیدی شود، خوب نیست.

رضایی با بیان اینکه غرب در ماجرای اوکراین دچار دردسر شده است، افزود: این وضعیت فرصت خوبی برای چانه‌زنی ایران ایجاد کرده ‌که مسئولان دیپلماسی کشور باید از این فرصت در مسیر منویات رهبری بیشترین بهره را ببرند.

پیش نشست همایش گفتمان اقتصاد مقاومتی از منظر دین، با هدف تبیین اقتصاد مقاومتی و چگونگی نگرش دین به آن با پیام تصویری آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید و مسوولان استانی برگزار شد. نشست اصلی این همایش آذرماه امسال در تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.