شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۸

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، دیدیه‌ دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از شکست یک بر صفر شاگردانش برابر آلمان در اولین دیدار…

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، دیدیه‌ دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از شکست یک بر صفر شاگردانش برابر آلمان در اولین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 که آنها را از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازداشت، گفت فرانسوی‌ها به اندازه کافی برای عبور دادن توپ از خط دروازه ژرمن‌ها تجربه نداشته‌اند.

دشان اظهار داشت: ما به تیمی باختیم که از نظر تجربه نسبت به ما در سطح بالاتری قرار داشت. کارمان همین‌ جا متوقف می‌شود اما من حسرت چیزی را نمی‌خورم اگرچه ما به اندازه کافی برای پیشروی در این رقابت‌ها انگیزه داشتیم.

سرمربی خروس‌ها تصریح کرد: ما مسیر مناسبی را برای بازی خود انتخاب کردیم و خیلی تا رسیدن به هدف‌مان فاصله نداشتیم. فرانسه موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت اما آلمان در استفاده از موقعیت خود از ما با تجربه‌تر کار کرد و پاداش آن را هم گرفت.

وی افزود: آلمان از روی ضربات شروع مجدد که نقطه ضعف ما بود، به گل رسید. ما هر کاری که از دست‌مان ساخته بود انجام دادیم و در نهایت هم کریم بنزما یک موقعیت فوق‌العاده داشت اما کار نویر برای مهار ضربه او فوق‌العاده بود.

دشان عنوان کرد: بازیکنانم از ابتدای جام جهانی عملکرد قابل قبولی داشتند. امشب ما باختیم اما میان ما و آلمان تفاوت زیادی نبود.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.